ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 18-19-20-25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022 | ||||||||||||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ | ||||||||||||||
ΚΓ ΘΗΒΑΣ | 20:30 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | |||||||||||
ΝΤΑΝΟΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ
ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ |
||||||||||||||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022 | ||||||||||||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ | ||||||||||||||
ΚΓ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 20:00 | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | |||||||||||
ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ
ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
|
||||||||||||||
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022 | ||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2021-22 | ||||||||||||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 18:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | |||||||||||
ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ |
||||||||||||||
ΚΓ ΙΤΕΑΣ | 18:00 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ | |||||||||||
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΠΑΥΛΟΣ |
||||||||||||||
ΚΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 18:00 | ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ | |||||||||||
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΚΑΖΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ (22) |
||||||||||||||
ΚΓ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 18:00 | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | |||||||||||
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΣΚΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ |
||||||||||||||
ΚΓ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 18:00 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |||||||||||
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
||||||||||||||
ΚΓ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 18:00 | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | |||||||||||
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ |
||||||||||||||
ΚΓ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 18:00 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | |||||||||||
ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ |
||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ ΑΥΛΙΔΑΣ | 19:00 | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | |||||||||||
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (7) |
||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | 15:00 | ΓΣ ΑΤΛΑΣ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | |||||||||||
ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (10) ΑΝΑΒΟΛΗ |
||||||||||||||
ΚΓ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ | 15:00 | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | |||||||||||
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (2) |
||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 20:00 | ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | |||||||||||
ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ |
||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ | 18:15 | ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | |||||||||||
ΓΚΑΡΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (4) |
||||||||||||||
ΚΓ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 20:00 | ΠΑΠΕΛ | ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | |||||||||||
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ |
||||||||||||||
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 15:30 | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | |||||||||||
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ |
||||||||||||||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ 2021-22 | ||||||||||||||
ΚΓ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ | 13:00 | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |||||||||||
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ (2) |
||||||||||||||
|
||||||||||||||
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022 | ||||||||||||||
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ||||||||||||||
ΚΓ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 17:00 | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | ΤΡΙΚΑΛΑ | |||||||||||
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ - ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ - ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΔΕΣΑΡΤΗΣ
ΤΖΟΥΒΑΝΑ(ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ (ΧΡΟΝ)- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (24΄΄) |
||||||||||||||
ΙΩΑΝΝΙΝΑ | 17:00 | ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ | |||||||||||
ΜΑΡΑΜΗΣ - ΔΟΛΓΥΡΑΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΚΟΜ: ΚΑΡΑΔΗΜΑΑΣ | ||||||||||||||
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ||||||||||||||
ΚΓ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 14:00 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ | ΠΟΡΦΥΡΑ | |||||||||||
ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΗΣ - ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΚΑΛΦΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
|
||||||||||||||
ΑΓΡΙΑ | 17:00 | ΑΓΡΙΑ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ | |||||||||||
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΚΟΜ: ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ | ||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ | 16:00 | ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ. ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ | ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | |||||||||||
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (4) |
||||||||||||||
ΚΓ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ | 15:00 | ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ | ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | |||||||||||
ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ
ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ |
||||||||||||||
ΚΓ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 17:00 | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | |||||||||||
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ
ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ
|
||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 19:00 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | |||||||||||
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΚΑΡΑΣ
ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ |
||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 19:00 | ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ | ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ | |||||||||||
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (4) |
||||||||||||||
ΚΓ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 16:00 | Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ | |||||||||||
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ
|
||||||||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | 18:00 | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | |||||||||||
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ ΑΝΑΒΟΛΗ |
||||||||||||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 12:30 | ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | |||||||||||
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΛΟΥΒΑΡΗΣ
|
||||||||||||||
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΚΓ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 14:00 | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | |||||||||||
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
ΜΠΑΛΤΑ - ΓΚΑΓΚΟΜΟΙΡΟΣ |
||||||||||||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 18:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | |||||||||||
ΝΤΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ
ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ |
||||||||||||||
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 14:30 | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | |||||||||||
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ |
||||||||||||||
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||||
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ | 13:00 | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | |||||||||||
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (4) |
||||||||||||||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ | ||||||||||||||
ΚΓ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 12:00 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ | |||||||||||
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΡΝΗ (5 ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ | ||||
ΑΛΕΞΙΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΠΑΝΤΕΛΗ - ΜΑΓΚΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ (ΕΩΣ 12:00)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ
ΠΕΜΠΤΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19:30 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022 | ||||
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ | ||||
Κ.Γ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 16:00 | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | |
|
ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ: 17-03-2022,