ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 5-6-7-10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
Αναρτήθηκε : 05/11/2021
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 |
||||
LIFE Α ΑΝΔΡΩΝ |
||||
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
20:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ |
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ |
|
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΤΣΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ( (16)
.................................................................................................
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : ΧΑΝΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ
|
||||
ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ |
||||
LIFE Α ΑΝΔΡΩΝ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ |
18:00 |
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
|
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΦΑ
ΜΕΤΣΙΚΑ - ΜΑΓΚΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (10)
............................................................................................ |
||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΟΥΛΟΣ |
18:00 |
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ |
Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΣΚΑ
ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (15) ......................................................................................... |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ |
18:00 |
ΓΣ ΙΤΕΑΣ |
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
|
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ (5)
.................................................................................. |
||||
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
18:00 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ |
|
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ
ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΖΑΣ (25) ........................................................................ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
18:00 |
ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ LIFE |
|
ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ 10)
............................................................................ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
18:00 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ |
|
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ
ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ....................................................................................... |
||||
ΑΝΔΡΩΝ Β' ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ |
15:30 |
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ |
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ. ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ |
|
ΚΑΛΦΑ - ΓΚΑΡΑΣ
ΜΕΤΣΙΚΑ - ΜΑΓΚΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (5) ................................................................................... |
||||
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ |
18:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
|
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΑΤΣΕΛΗ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (2) .......................................................................... |
||||
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ |
20:00 |
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ |
|
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΑΤΣΕΛΗ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (2) ............................................................................... |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ |
12:00 |
ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ |
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ |
|
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΟΛΑ
ΓΚΟΛΙΑΣ - ΝΤΙΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ ................................................................................. |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
15:00 |
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ |
ΓΣ ΑΤΛΑΣ |
|
ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ............................................................................... |
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
17:00 |
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ |
ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ |
|
ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
|
||||
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
12:30 |
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ |
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ |
|
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ : ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ (12:00-18:00) - ΝΙΑΒΗΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00) - ΚΑΖΑΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00)- ΔΕΔΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14:00)- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)- ΚΟΝΔΗΣ - ΡΙΖΟΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΣΥΡΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ (ΕΩΣ 19:00)- ΜΠΑΝΟΣ (ΕΩΣ 17:00)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΚΙΟΥΣΗΣ (ΕΩΣ 16:00)- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΕΩΣ 19:00)- ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00)
............................................................................................... |
||||
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική Κυριακή 7 Νοεμβρίου
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Διαιτητές :Τσιαπλής-Πράττος-Παπανικολάου Γ. ΚΟΜ: (Γκαρτζονίκας) ...................................................................................................
Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Νίκη Βόλου Διαιτητές: Ξέρας-Παζώλης-Γεωργούλης Κομ: (Χριστοδούλου Γ.) ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ(ΣΗΜ) - ΤΖΟΥΒΑΝΑ(ΧΡ) - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ (24΄΄)
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 2ος Όμιλος-3η αγωνιστική Ιστιαίας 17.00 Τελεθριακός-Δάφνη Διαιτητές Χρηστίδης Ηλ.-Τσάλας Κομ: (Αλεξίου) Κριτές: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΣΗΜ) - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤ(ΧΡ) - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ(24΄΄) .................................................................................... 4ος Όμιλος-3η αγωνιστική Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Αναγέννηση Λαμίας Γιαννούλης Στ.-Γιατρόπουλος (Χλωρός)
|
||||
ΑΝΔΡΩΝ Β' ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
16:00 |
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ |
ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ |
|
ΧΑΤΖΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ
ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (10)
........................................................... |
||||
ΑΝΔΡΩΝ Β' ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
13:00 |
ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ |
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ |
|
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ............................................................ |
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
15:00 |
ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ |
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
|
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ
................................................................. |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ |
14:30 |
ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ |
ΑΟ ΜΩΛΟΣ |
|
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (35)
ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ (20)
.................................................................. |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ |
15:00 |
ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
ΓΣ ΑΤΛΑΣ |
|
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ ( 55 )
ΚΑΖΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ (15) |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
11:30 |
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ |
ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
|
ΕΚΕΤΖΙΔΗΣ
ΣΙΑΔΗΜΑΣ (66) ,............................................... |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
18:00 |
ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ |
|
ΧΑΤΖΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ
ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ (10) .................................................................... |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ |
16:00 |
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
|
ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΓΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (1) ........................................................................ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ |
18:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
|
ΓΚΑΡΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ (1) ............................................................................. |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
14:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ |
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ |
|
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ (1)
...................................................................... |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ |
14:00 |
ΓΣ ΙΤΕΑΣ |
Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
|
ΖΑΧΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ (5) |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
11:15 |
ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ |
|
ΚΑΛΦΑ
ΑΛΕΞΙΟΥ - ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (10) |
||||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ |
11:00 |
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ |
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ |
|
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ................................................................................... |
||||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
15:00 |
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ |
|
ΓΚΑΡΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ
ΠΑΝΤΕΛΗ - ΜΕΤΣΙΚΑ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (12)
|
||||
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ |
18:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
|
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ -
ΠΑΝΤΕΛΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΝΤΑΝΤΗ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ : ΜΑΚΡΗΣ - ΚΑΖΑΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΡΙΖΟΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΣΥΡΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ -- ΜΠΑΝΟΣ (ΕΩΣ 15:00)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΚΙΟΥΣΗΣ (ΕΩΣ 14:30)-
......................................................................... |
||||
ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
21:00 |
ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
ΓΣ ΕΡΜΗΣ |
|
ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
.........................................................................................
|