Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 18-19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ 
Α΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΣΙΑΔΗΜΑΣ  - ΤΖΟΥΒΑΝΑ  (10)

.....................................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

.....................................................................................

Β΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

ΜΕΤΣΙΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ -  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  (1)

................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ( 1)

................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (4)

 

....................................................................................................

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ -

 

ΜΠΑΚΑ  - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  - ΓΚΟΛΙΑΣ  (5)

 

...................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ

 

ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  (8)

....................................................................................................

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΟΥΛΟΣ - ΔΡΙΒΑ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ (10)

 

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 20:00 Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ (3)

.............................................................................

Ε΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΖΑΧΟΣ

 

ΝΙΑΒΗΣ  - ΚΑΖΑΣ (15)

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  - ΑΛΕΞΙΟΥ (12)  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (12)

..............................................................................................

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

 

ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ      
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 20:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

...............................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ -  ΣΙΑΔΗΜΑΣ  (10)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ -  ΚΙΟΥΣΗΣ

....................................................................................

Β΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ -

 

ΜΠΑΚΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ (5)  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

.....................................................................................

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ      
       
 
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 

ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

....................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ  - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ -
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΝΤΑΝΤΗ (ΑΠΟ ΤΙΣ 19:00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ )- ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
 ΚΑΙ ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ (ΕΩΣ 30/9/2021)
ΚΥΡΙΑΚΗ      19      ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ      2021
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Α ΟΜΙΛΟΣ      
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΓΙΑΠΛΕΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΚΑΛΦΑ - ΓΙΑΠΛΕΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

..........................................................................

Β΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  -   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (5)

...........................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΝΤΑΝΤΗ  - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  (5)

............................................................................

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ  ( 15)

...............................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ -   ΧΑΝΗΣ  -  ΤΖΟΥΒΑΝΑ (12) ΜΗ ΔΙΑΞΑΓΩΓΗ

...............................................................................

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 

ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ  

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ -  ΔΡΙΒΑ

................................................................................................

Ε ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ  - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (2)

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:15 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

 

ΝΙΑΒΗΣ  - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ  (5)

.........................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΑΛΦΑ - ΓΙΑΠΛΕΣ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

 

ΜΠΑΚΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ  (10)

............................................................................................

Β΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 

ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

       
ΠΑΙΔΩΝ      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ      
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

........................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 17:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

 

........................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ  - ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ

 

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ  (ΕΩΣ 30/9/2021 ),  ΝΤΑΝΤΗ (ΕΩΣ 15:00)- ΔΕΔΕΣ - ΡΙΖΟΣ  - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

 

 Αναρτηθηκε 17/9/2021 15:35