Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 11-7 ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 12-7-21

ΣΑΒΒΑΤΟ     10    ΙΟΥΛΙΟΥ      2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ  3Η ΦΑΣΗ

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ            19:00      ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   -  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ             19:00            ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ        ΓΣ ΙΤΕΑΣ (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ     ΛΟΓΩ    ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ     11   ΙΟΥΛΙΟΥ     2021

 

ΤΕΛΙΚΟΣ   ΑΓΩΝΑΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ    19:00    ΠΡΩΤΕΑΣ  ΣΧΗΜ.  ---  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

......................................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ  1Η ΦΑΣΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ      20:00          ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ              ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  - ΓΚΑΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ! ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  -  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   (3)

.............................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ      12:30        ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.         ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ-ΧΑΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (  10  )

.........................................................................................

ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ    15:00          ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ               ΑΣ   ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ (0 ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΛΟΓΩ ΜΗ ΚΑΘΟΔΟΥ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΥ)

.....................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ        16:00          ΜΑΚΑΡΟΣ                    ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΑΝΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ

................................................................................

ΚΛ.ΙΤΕΑΣ                   18:00            ΓΣ ΙΤΕΑΣ                     ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΑΝΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ

.......................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ   12     ΙΟΥΛΙΟΥ    2021

 

ΤΕΛΙΚΟΣ   ΑΓΩΝΑΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

  ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ     19:00       ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ           ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

..................................................................................................

 

ΤΕΤΑΡΤΗ    14    ΙΟΥΛΙΟΥ     2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΕΦΗΒΩΝ  1Η  ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     20:00      ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ       ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΓΚΑΡΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΝΟΣ- ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ         20:00      ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (9 )

 

.......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ         15:00       ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ      ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

 

......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ        20:00        ΜΠΟΥΚΑΛΗ    ΜΑΚΑΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:... ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ -  ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ         18:00       ΕΣΠΕΡΟΣ      ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΜΕΤΣΙΚΑ ΕΩΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2021, ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ , ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ , ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ,