Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

.ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 30-6-2021, ΠΕΜΠΤΗΣ 1-7-21

ΤΕΤΑΡΤΗ   30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2Η ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ                   19:00               ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ        ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΕΤΣΙΚΑ- ΝΤΑΝΤΗ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (6) (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ)

....................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ               20:00               ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ     ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

........................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ                   14:30               ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ         ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ      18:00                ΓΣ ΑΤΛΑΣ        ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

..............................................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ  1 ΙΟΥΛΙΟΥ  2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     1Η     ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ      20:30         ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ       ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:       ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:: ΜΠΑΝΟΣ-ΚΙΟΥΣΗΣ 

.........................................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    3    ΙΟΥΛΙΟΥ    2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ  2Η ΦΑΣΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ                   19:00         ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΚΡΙΤΕΣ:  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ (ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ)

......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       19:00         ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ           ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ;

ΚΡΙΤΕΣ: ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  4 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 20:00

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ                 13:00         ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ           ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΚΡΙΤΕΣ: ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 13:00

......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ                      18:00         ΓΣ  ΙΤΕΑΣ            ΓΣ ΑΤΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.........................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   4   ΙΟΥΛΙΟΥ    2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  2Η ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ               18:00        ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ         ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ- ΧΑΝΗΣ  -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (10)

.......................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                     19:00         ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ         ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΛΟΓΩ  ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ

.......................................................................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ                20:00         ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ           ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ;

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΧΑΝΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ                 13:00         ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ           ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  - ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ      19:00     ΑΙΑΝΤΑΣ  ΑΥΛΙΔΑΣ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

ΚΡΙΤΗΣ:  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ