Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΚΑΙ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3 Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:30 ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  

 Κωστής-Λιόνας (Πατσαντζόπουλος)

...........................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (30)

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (2)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  (50)

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ  (10)

 

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ  (73)

ΜΠΑΝΟΣ- ΧΑΝΗΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ( 18)

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

 ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  ( 82)  (30+52)

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ( 25)

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

 ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  (90)

ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΖΑΣ  (17)

.....................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (70)

 

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ (10)

 

................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ   (80)

 

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ -  ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ  (5)

 

...............................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ  (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ  (44)

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ -ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  ( 6)

...................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  (20)

ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΔΕΔΕΣ-  ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

............................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

 ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  (43)

ΜΑΚΡΗΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  (43)

ΜΑΚΡΗΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ (ΕΩΣ 31.12.20), ΤΡΑΥΛΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΡΟΥΝΗ (ΜΕΧΡΙ ΝΕΩΤΕΡΑΣ)
 ΔΡΟΣΟΣ , ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00) - ΚΟΓΙΩΝΟΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00)

  ΚΟΓΙΩΝΟΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00),  ΔΕΔΕΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00) ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ , ΜΠΑΚΑ , ΡΙΖΟΣ, ΚΟΝΔΗΣ

........................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ    1    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ   2020
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  3 Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ  ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   ΑΝΑΒΟΛΗ

Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Μπούγλος (Τσίργουλας)

 

  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................................

ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ  17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

 Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας-Χρυσάφης (Χλωρός)  ΑΝΑΒΟΛΗ

................................................................................

ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17:00 ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ  ΠΕΙΡ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τζιοπάνος)  ΑΝΑΒΟΛΗ

..........................................................................................

         

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΥ 12:30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

 Αντωνίου-Πλατέλλα (Γολεγού)

..................................................................

ΜΥΤΙΛΗΝΗ 17:00 ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

 Δημουλάς-Εφραιμίδης (Τσεκούρας Ιωάν.)

........................................................................

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΜΥΡΟΥ 17:00 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

Ευφραιμίδης Στ.-Τοπαλίδης (Γκουντέλιας)

.....................................................................................

 

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

 ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (105)

ΣΑΡΛΑΝΗ-ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  ( 57)

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ    

  ΜΕΤΣΙΚΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ          ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (36)

ΜΕΤΣΙΚΑ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΝΤΑΝΤΗ ( 8)  ΑΝΑΒΟΛΗ

..................................................................

         

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   (30)

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

..........................................................

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ   (38)

 

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ     ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

..............................................................

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

  ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  (42)

 

ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

 

....................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

  ΑΡΤΣΙΤΑ Σ -  ΧΑΤΖΗΣ  

ΜΠΑΝΟΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ( 18)

.........................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

         
 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   (20)

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ-ΧΑΝΗΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ  ( 20)

 

ΜΠΑΚΑ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ

....................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

  ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  (20)

 

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΑΠΑΣ -  ΚΟΝΔΗΣ      ΑΝΑΒΟΛΗ 

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ -  ΒΙΟΡΕΣ  (20)

 

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΠΕΤΩΝΗΣ   (16)

 

ΖΕΡΒΑ - ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ  (5)

...........................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

...............................

ΑΛΕΞΙΟΥ  ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ

 ΓΚΑΡΑΣ (65)

.....................

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

  (8)

   
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  - ΓΚΑΡΑΣ 60)

ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ( 3)

...........................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

 ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  (68)

 

ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΖΑΣ

..............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
 ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ , ΔΡΟΣΟΣ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ
 ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ ,  ΣΥΡΟΣ , ΓΚΟΛΙΑΣ (ΜΕΧΡΙ 19:00)