Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

(ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 24 - 25 ΚΑΙ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ  24  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020-21

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

 ΚΑΛΦΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ 

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΝΤΑΝΤΗ  ( 18 )

.......................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ    18

..............................................................................
 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ  - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

..................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ

 

ΔΡΙΒΑ - ΠΑΥΛΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ     5

............................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ

 

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

.................................................................................
 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ                    ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ( 10)

................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  ( 12)

....................................................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:30 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΣΥΡΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ  (10)

.....................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

 

ΚΑΖΑΣ - ΚΑΠΠΑΣ -  ΡΙΖΟΣ  ( 30)

..................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

 ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -  ΤΡΑΥΛΟΥ  ( 3)

.................................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ -  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ( 6)

..................................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

  ΖΑΧΟΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

..............................................................................
 

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

...................................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

 

ΜΠΑΚΑ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ  8

..............................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  

ΝΤΑΝΟΣ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΖΕΡΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΟΥΡΟΥΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 14:00), ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ  ΤΙΣ 20:00)
 ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΚΟΝΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ   25  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2020

 

Α2  ΕΘΝΙΚΗ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ  15.11.2020

 

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΘΕΟΝΑΣ - ΦΑΚΑΡΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ                                                   ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

 

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ         ΑΝΑΒΟΛΗ

..............................................................................
ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  

ΣΤΡΕΜΠΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ                                                    ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

................................................................................

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΛΑΣ - ΛΥΤΡΟΣΣΥΓΓΟΥΝΗΣ                                            ΚΟΜ:   ΧΑΡΑΤΣΗΣ 

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ

.................................................................................
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 17:00 ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΔΙΤΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ -                                                                      ΚΟΜ:

 

ΜΠΑΚΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΡΙΖΟΣ

...........................................................................

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

..................................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

..........................................................................
 

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΜΑΚΡΗΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

............................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

 ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ( 21)

........................................................................
 

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

 ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  ( 10

...................................................................................
 

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  ( 10

.....................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  - ΝΤΑΝΤΗ

................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΚΑΛΦΑ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

 

ΜΠΑΚΑ  - ΡΙΖΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ    14

...................................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ  18   ΑΛΛΑΓΗ  ΑΓΩΝ. ΕΔΡΑΣ

........................................................................
 

         

 

............................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

...........................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ

 

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ  ( 10)

........................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 17:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   (3)

..........................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

 ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΝΙΑΒΗΣ

..........................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ (3)

......................................................................................
 

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  (20)

........................................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

  ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ

..................................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................
 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 ΔΡΟΣΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΝΗ - ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΟΣ 20:00)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ & ΕΛΕΝΗ (ΕΩΣ 13:00)
 ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) - ΔΕΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΚΑΠΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
.....................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΚΑΖΑΣ   4...

.................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ   Β΄  ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΔΑΚ   ΧΑΛΚΙΔΑΣ      15:30         ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

 

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

 

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

 


 

23.10.2020  11:28