Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

(ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 17 ΚΑΙ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 )

ΣΑΒΒΑΤΟ   17       ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (12)

 

............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ     18:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ  (10)

.........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ    18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΦΑ

 

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ (15)

......................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

 

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ    18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.- ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ (ΕΣΚΑ)

 

ΜΕΤΣΙΚΑ - ΝΤΑΝΤΗ -ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ( 6)

.............................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

 ΣΚΟΥΤΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ (ΕΣΚΑ)

 

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΛΟΛΙΑΣ

................................................................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ    19:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

 

  ΚΑΖΑΣ  - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  (  25)

...................................................................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ    19:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ- ΧΑΝΗΣ- ΤΡΑΥΛΟΥ (2)

...................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ -  ΜΑΚΡΗΣ  - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ  (10)

 

...........................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΚΡΗΣ  - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ  (10)

..........................................................................................................

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    14:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ

 

 ΜΠΑΚΑ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

..............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    13:00 Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

 

ΚΑΠΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΟΝΔΗΣ  (10)

.....................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ

 

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ-ΜΠΑΝΟΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (12)

............................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ    17:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

............................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 13:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  (3)

...................................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ   12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

 ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ  -  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  (10)

......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   17:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

 ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (8)

................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   16:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  (10)

.............................................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΚΡΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ  (10)

...........................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΟΓΙΩΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ, ΔΕΔΕΣ,ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ,  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ , ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ

 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΣΗΜΙΝΑ.

 

ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ (ΕΩΣ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020)- ΤΖΟΥΒΑΝΑ (ΕΩΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020)-

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  (ΕΩΣ 31ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020)- ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-18:00)

ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΕΩΣ ΤΙΣ 17:00) - ΝΙΑΒΗΣ

 

......................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ   18    ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ    2020
Α2  ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  3ος ΟΜΙΛΟΣ
Δ. ΜΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ 13:00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 

......................................................................

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ   

ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ - ΠΑΖΩΛΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ

 

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................................

ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17:00 ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

ΦΑΚΙΤΣΑΣ - ΜΑΡΑΜΗΣ - ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

......................................................................................

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 17:00 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΥ 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ  

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ - ΤΣΙΓΚΟΥ

..........................................................

Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ - ΤΣΙΚΡΙΤΙΤΣΑΚΗ

.................................................................................

 

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 17:00 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ

..........................................................................

         
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ- ΤΡΑΥΛΟΥ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ( 2)

.................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΚΟΝΔΗΣ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

 

......................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ -  ΒΙΟΡΕΣ

 

 ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΡΙΖΟΣ  (15)

......................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

 ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΑΛΕΞΙΟΥ- ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ  - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  (10)

..........................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

 ΖΑΧΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ

 

ΣΥΡΟΣ  -  ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΑΖΑΣ  (13)

 

.......................................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -ΧΑΝΗΣ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ

..............................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ

 

ΜΠΑΚΑ -  ΓΚΟΛΙΑΣ

.....................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α   ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ

 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ – ΜΕΤΣΙΚΑ- ΝΤΑΝΤΗ (3)

....................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (5)

.......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ-ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΝΤΑΝΤΗ (3)

.................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

 

  ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΡΙΖΟΣ

........................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ

 

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ

.................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΣΥΡΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ (15)

 

 .......................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

 ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ

 

............................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

 ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΔΡΙΒΑ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

 

................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΚΑΖΑΣ

.........................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

.............................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

....................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΚΟΓΙΩΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ), ΔΕΔΕΣ, ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ, ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ,
 ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ, , ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ  ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15:00- ΠΑΠΑΔΗΜΑ
 

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (ΕΩΣ 15:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕΩΣ 14:00)-

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΕΩΣ 15:00)- ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00) - ΝΙΑΒΗΣ

 

16/10/2020  11:24