Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 10-11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ   10   ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α! 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

  ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΡΙΒΑ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ    (5)

....................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣINA ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΝΤΑΝΤΗ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ.

.......................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΧΟΣ

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

....................................................................

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

  ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ

ΜΠΑΝΟΣ-ΧΑΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (1)

............................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΕΦΗΒΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ

ΜΠΑΝΟΣ-ΧΑΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (1)

..........................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

  ΧΑΤΖΗΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΤΡΑΥΛΟΥ (2)

.................................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ  Ε    ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ   ( 8)

........................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

  ΠΑΤΑΓΙΑΣ  - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ

.................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΠΑΙΔΩΝ  Ε    ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ -   ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (8)

..............................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ       ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  (3)

.................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΧΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΚΟΥΡΟΥΝΗ-ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ-ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)

.................................................................................................................................

ΠΑΥΛΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ

.................................................................................................

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ      18:00        ΑΣ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ( ΒΙΟΡΕΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ)  ΚΑΖΑΣ

............................................................................................................

 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ   17:30       ΣΚ    ΣΥΛΛΑΣ -         ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ )

.........................................................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   11   ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2020

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ( 2)

................................................................

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΠΑΝΟΣ-ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  (2)

............................................................

............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΧΑΤΖΗΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ  -ΧΑΝΗΣ-   ΤΡΑΥΛΟΥ (2)

....................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  (3)

............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ   Γ  ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

..........................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

 ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

...................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΖΕΡΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜOY - ΚΟΥΛΟΣ

........................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (8)

....................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΝΙΑΒΗΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΔΕΔΕΣ

................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ

........................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΜΠΑΝΟΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

ΝΤΑΝΤΗ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  (2)

................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΓΚΑΡΑΣ  ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...........................................................

ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

  ΒΙΟΡΕΣ

 

ΜΠΑΚΑ - ΚΑΠΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  (15)

...........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΚΟΥΡΟΥΝΗ-ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ-ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00) - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΟΓΙΩΝΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ -

 9/10/20 10:41