Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 3-4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ  19:45 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ 

.................................................

 
ΣΑΒΒΑΤΟ  3  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2020 
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020-21
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΑΠΑΣ - ΣΥΡΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ (10)

........................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ 

ΜΠΑΝΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

..........................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 

ΠΑΥΛΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ  (5)

.................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ (2)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -  ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ 

ΜΕΤΣΙΚΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ( 8)

................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

ΜΠΑΚΑ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ

.....................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

ΚΑΖΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  (15)

........................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  (4)

.....................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ 

ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  (10)

................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

............................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ  13:30 ΑΣ ΜΟΥΤΑ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 

ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

...............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΚΟΓΙΩΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ) - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ (ΕΩΣ 31/10/20)- ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΙ ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ (ΕΩΑ 31 /10/20)

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΕΩΣ 17/10/20)- ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)- ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΟΥΡΟΥΝΗ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ - ΜΑΓΚΟΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

.....................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

.........................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΧΑΝΗΣ  ( 5)

.................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΠΕΤΩΝΗΣ 

ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ

 

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΚΟΥΡΟΥΝΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  (10)

..........................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (2)

............................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΚΡΙΝΕΙΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ  (2)

..............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ

...............................................................................
 

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 

ΧΑΝΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ 

..............................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΝΗΣ -ΜΕΤΣΙΚΑ

.............................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ 

ΚΟΝΔΗΣ - ΚΑΠΑΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

....................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ 

ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

......................................................

ΚΛ, ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΖΕΡΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

..............................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  (

 

...............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 

........................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ - ΔΕΔΕΣ

.............................................................

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ  11:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΛΜΥΡΟ  

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 

 

..........................................................

ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  20:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 

 

.................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ  
ΚΟΓΙΩΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ) -  ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΑΓΚΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

 2/10/2020 11:28