Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 26-27 -28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

.

  ΣΑΒΒΑΤΟ   26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
  ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ (1)

.......................................................

2 ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ (1)

........................................................

  ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
3 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  (5)

..........................................................................................

4 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 

.............................................................................................

  ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
5 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ 

.............................................................................

6 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
  : ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΕΤΣΙΚΑ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  (7)

............................................................................................

7 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΝΗΣ - ΜΑΓΚΟΣ 

............................................................

  ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
8 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 19:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΖΑΧΟΣ -
 

ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΥΛΟΣ - ΔΡΙΒΑ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ   (5)

.............................................................................

9 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΥΡΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

..................................................................

10 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:30 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΠΠΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ  ( 10)

.......................................

  ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
11 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  (10)

......................................................................................

12 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΠΠΑΣ -   ΝΙΑΒΗΣ (3)

......................................................

  ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
13. ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
 

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ 

.............................................................................................

14 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  20:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΑΦΚΟΒΑΝΤΑ - ΔΕΔΕΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 

.............................................................................................

15 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑ ΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 

....................................................................................

  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
16 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ -  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΓΚΟΣ - ΧΑΝΗΣ 

.........................................................

  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
17 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

........................................................................

18 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΛΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ 

................................................................

  ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
  ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΟΥΡΟΥΝΗ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΚΑΙ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - 
  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)- ΚΙΟΥΣΗΣ (ΕΩΣ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020)
  ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ 
  ΚΥΡΙΑΚΗ  27  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ 

...........................................................

2 ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ 

..........................................................

3 ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΜΥΤΗΛΗΝΑΚΗΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

.....................................................................................

  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
4 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  (1)

..................................................................................................

5 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ  (1)

.....................................................................................................

6 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤ 

........................................................................................

  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Γ    ΟΜΙΛΟΣ
7 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΕΤΣΙΚΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  (5)

......................................................................................

8 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
   ΝΤΑΝΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΜΑΓΙΩΤΟΥ  (15)

.........................................................................................

  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Δ    ΟΜΙΛΟΣ
9 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 20:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ  - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ  (5)

........................................................................................

10 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
  ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ 

.........................................................................

  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Ε   ΟΜΙΛΟΣ
11 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
  ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ -

...........................................................................................

12 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
  ΝΤΑΝΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΚΑΖΑΣ  (4)

.............................................................

13 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
   ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ  (15)

..............................................................................

  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
14 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   
    ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΧΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΔΕΔΕΣ 

................................................................................

15 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  16:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
  ΖΑΦΕΙΡΗ  - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 

......................................................................................

  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
16 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
   ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΕΤΣΙΚΑ (5)

.......................................................................................

  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
17 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ  - ΠΑΥΛΟΣ

...........................................................................................

  ΔΕΥΤΕΡΑ  28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
  ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  
   ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ (2)
  ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
   ΤΖΟΥΒΑΝΑ -  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΝΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ (ΕΩΣ 31/12/20)
 

ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΚΑΠΠΑΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

............................................................................................

  ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
  ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ  20:15 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ:

...................................................................

  ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 20:15 ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΛΟΚΡΟΣ  
  ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚ. (4)

...................................................................................................

  ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 
   
  ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟ  19:30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ   
 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ- ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

 

 ΑΚΥΡΩΣΗ

 

  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΣΟΜΑΚΑ
  ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΄17:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  
  ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 

..........................................................................

  ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 19:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ  
  ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  - ΝΤΑΝΤΗ 

......................................................................................

  ΚΛ.ΘΗΒΑΣ  15:00 ΚΑΔΜΟΣ  ΙΤΕΑ  
  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ 

...............................................................

  ΚΛ.ΘΗΒΑΣ  20:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΑΛΙΑΡΤΟΣ   
  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 
 

ΜΠΑΚΑ 

.......................................

  ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ   
  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 
 

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ 

...................................................

  ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ  
  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 
 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 

........................................................

  ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:30 ΕΡΜΗΣ  ΑΕΕΠ  
  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 
   
  ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΜΑΛΕΣΙΝΑ   
  ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 
 

ΚΑΠΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

..................................................................

           
   
   
  ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   
  ΖΑΧΟΣ 
   
  ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 17:15 ΑΓΕΧ ΑΕΚ  
  ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 
 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  (2)

.........................................................................................

  ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 19:15 ΑΓΕΧ ΑΕΚ  
  ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ  - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 
 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (2)

.....................................................................................

  ΚΥΡΙΑΚΗ  27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2020
  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΣΟΜΑΚΑ
  ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΄17:00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ    
  ΤΣΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 
 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  (2)

..................................................................

  ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 19:30 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ    
   ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (2)

.................................................................

  ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   
  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 
   

 25/9/2020 14:39