Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 19-20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ  19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020  
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:    ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -

.....................................................................

 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

...........................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΦΑΧΑΙΝΑ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ

.......................................................................

 
   
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ  
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ

..............................................................................

 
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ

.....................................................................

 
   
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ    

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΠΕΤΩΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΓΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

.....................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΑΠΠΑΣ

........................................................................................

 
 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

................................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΝΤΑΝΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ

.................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

................................................................................................

 
   
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ  
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 17:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

...................................................................

 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.................................................................

 
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ : ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΙΣΣΑΡΗ - ΔΕΔΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00) - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ (ΕΩΣ 15:00) ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΕΩΣ 10/10/20)- ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ (ΕΩΣ 30/9/20).

ΚΥΡΙΑΚΗ   20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΑΝΤΗ

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.....................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.............................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

...................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΛΑΣ - ΚΛΑΠΟΔΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΕΤΣΙΚΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑ

.............................................................................

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

..............................................................

 
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

..................................................................................................

 
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΑΒΗΣ - ΚΟΓΙΩΝΟΣ

....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΝΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 14:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................
 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΧΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

......................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  :ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΛΟΣ - ΖΕΡΒΑ - ΔΡΙΒΑ

..........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ : ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ (ΕΩΣ 15:00)- ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΑΠΠΑΣ - ΚΑΖΑΣ - ΙΣΣΑΡΗ - ΔΕΔΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00)

 

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.......................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΙΤΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.......................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΚΑΔΜΟΣ ΑΓΕΧ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ

...............................................................................

 
ΚΑΝΗΘΟ 14:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

..............................................................

 
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:00 ΛΟΚΡΟΣ  ΜΑΚΑΡΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ  ΖΑΦΕΙΡΗ

ΚΡΙΤΕΣ:

.......................................................................

 
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  
 
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

..............................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

 

ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

...............................................................................................