Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 6-7-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 18:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

 

ΑΛΕΞΙΟΥ -  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ    (10)

................................................................
 

 

ΚΩΛΥΜΑ:  ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

..........................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - KAZAΣ  (5+22 )

.........................................................
 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:15 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

 

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

.............................................................
 

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ   (7)

......................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ

 

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  ( 5)

...................................................................
 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΤΣΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ(ΕΣΚΑ)

 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΧΑΝΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ   (10)

......................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ   (7)

...................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

..............................................................
 

ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ

............................................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Α  ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 21:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ    

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΓΚΟΣ


 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -ΤΡΑΥΛΟΥ    (2)

....................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ       13:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ

ΣΥΡΟΣ-  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

...........................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 18:00 ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

......................................................................
 

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................
 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

 

ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ

.....................................................................
 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ    

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

 

ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.................................................................
 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΙΣΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................
 

 

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  20:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΙΣΑΡΗ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ

.........................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 12:45 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ  (13)

.......................................................................

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΓΚΟΣ  (ΑΝΑΒΟΛΗ_)

......................................................................................
 

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ, ΑΛΕΞΙΟΥ, ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ, ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ(META TIS 17:00), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00,

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 14:30) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00), ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΚΟΝΔΗΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ , ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ, ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ

(ΜΕΧΡΙ 18:00), ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ, ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00), ΚΑΠΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ   8   ΜΑΡΤΙΟΥ   2020
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  

Διαμαντής-Καρπάνος-Μαρινάκης

 

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ   ΚΟΜ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

....................................................................................
 

ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17:00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  

Θεοδώρου-Γραικός-Βασιλόπουλος (Μπρίγκος)

.................................................................................
 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ Μ. ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  

Τριγλίας Μαντήλας-Λαμπίρης

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΡΑΥΛΟΥ   ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.......................................................................................
 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  

Κοντίλης-Χριστινάκης

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ     ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

...................................................
 

ΚΔΓ ΧΙΟΥ 16:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

Πλιάκας-Χρηστίδης Π. (Μάρης)

..........................................................................


 

 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  (4)

............................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  (4)

.................................................................................
 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΑΤΑΣ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 17:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ   (10)

.............................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ  (10)

............................................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ

...................................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΙΣΑΡΗ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΕΤΣΙΚΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   (4)

..........................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ

................................................................
 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ 

 

ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

......................................................................
 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ

..............................................................................

 

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         19:30              ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

ΚΑΛΦΑ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΜΑΓΚΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.........................................................................

 


 

 

ΠΑΙΔΩΝ      Β ΦΑΣΗ     Β΄ΟΜΙΛΟΣ 

 

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΚΟΓΙΩΝΟΣ ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΣΥΡΟΣ  (15)

.......................................................................
 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ    ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΔΡΟΣΟΣ , ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ, ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ,ΚΙΟΥΣΗΣ(ΕΩΣ 16:30), ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ(ΕΩΣ 14:30)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ, ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00), ΚΑΖΑΣ ΜΕΧΡΙ 15:00
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΟΝΔΗΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΕΧΡΙ 15:00), ΚΑΠΠΑΣ
 

 

6/3/2020 11:17