Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 28 ΚΑΙ 29 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

 
 
 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     28   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ    2020

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (4)

...........................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΝΗΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ (10)

.....................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΔΕΣ- ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

................................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 20:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ; ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΑΖΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ  (16)

...........................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 
ΙΣΑΡΗ- ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ
 
........................................................................................................
ΣΑΒΒΑΤΟ    29     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ     2020

 

B   ΕΘΝΙΚΗ    ΑΝΔΡΩΝ

 

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ    

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ - ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ      ( ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ.)

.....................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ    

ΠΑΓΩΝΗΣ- ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΚΟΜ: ΜΟΡΦΗ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ- ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

..........................................................................................................

 

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ -ΚΟΥΛΟΣ

..........................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 18:00 ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  

ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΛΕΞΙΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  (12)

.............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

      ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ        - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΡΑΥΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (2)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

       ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ     - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  (6)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ\

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:  ΠΑΥΛΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΓΚΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

................................................................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ- ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ- ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ(17:00-19:00)- ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 16:00)

ΙΣΑΡΗ-  ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ-ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ(ΜΕΧΡΙ 15:00) - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΣΥΡΟΣ