Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 22-23 ΚΑΙ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    22    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ    2020
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-20
 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΘΩΜΑ 

 

ΜΠΑΚΑ -  ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ   (10)

.......................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.............................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

......................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΧΑΙΝΑ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

 

ΜΠΑΚΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ

 

ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ - ΔΡΙΒΑ  (5)

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΛΦΑ

 

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΚΟΓΙΩΝΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ   (2)

...................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΕΣΚΑ - ΕΣΚΑ

 

ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ    (16)

.........................................................

 
 
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

.................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΝΙΑΒΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ   (3)  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.......................................................................

 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  10:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ - ΔΕΔΕΣ- ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

...............................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΙΣΑΡΗ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

....................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ

 

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ    (10)

 

 

.....................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

..................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

.........................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

.........................................................

 
ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ- ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ(17:00-19:00)-ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)- ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 16:00)
ΚΑΠΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ ( ΜΕΧΡΙ 15:00)-
ΔΕΔΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)-

ΚΥΡΙΑΚΗ  23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

Β΄     ΕΘΝΙΚΗ    ΑΝΔΡΩΝ

 

ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ 17:00 ΟΦΗ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  

 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΠΟΥΚΑΣ - ΟΡΦΑΝΟΣ- ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

......................................................................

ΕΥΚΑΡΠΙΑ Σ 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  

 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΑΠΛΗΣ- ΚΑΤΩΤΙΚΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

......................................................................

Γ΄    ΕΘΝΙΚΗ      ΑΝΔΡΩΝ

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ  

ΦΑΚΑΡΟΣ - ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

 

........................................................................................

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ 15:00 ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΣΙΔΕΡΗΣ - ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ

.....................................................

Κ.Γ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΕΦΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  

ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ- ΜΑΡΙΝΑΝΗΣ (ΑΚΕΛ)

..................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΚΑΛΦΑ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   (1)

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΜΕΤΣΙΚΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  (4)

..............................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ  (1)

...............................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:30 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

ΝΤΑΝΟΣ - KΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   (20)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΑΖΑΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ  (10)

.....................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...........................................................

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ  ΚΙΟΥΣΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 16:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ

...................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:00 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ

 

ΙΣΣΑΡΗ- ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

..............................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:30 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΓΚΑΡΑΣ - ΚΟΛΑ

 

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ

..........................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   (6)

................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ

........................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ

 

ΙΣΑΡΗ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

.........................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΑΛΕΞΙΟΥ - ΓΕΩΣΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00)
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)
 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................