Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 15-16 ΚΑΙ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ  15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020


 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΧΑΙΝΑ- ΒΑΡΣΑΜΑΣ

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ  (1)

...................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΘΩΜΑ

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  (6)

........................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΛΦΑ

 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................

 
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΧΑΙΝΑ- ΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΤΡΑΥΛΟΥ -  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  (1)

............................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ

..............................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΖΑΧΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ- ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ- ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ -  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

....................................................................

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...............................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 11:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΖΕΡΒΑ - ΠΑΥΛΟΣ - ΔΡΙΒΑ  (5)

................................................................

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΑΡΑΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

..........................................................

 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ  (10)

...........................................................

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  (10)

...................................................................................
 

 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

 

ΙΣΑΡΗ- ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ- ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ- ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00)
ΜΕΤΣΙΚΑ- ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ- ΜΑΓΚΟΣ- ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ- ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ-ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00)- ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00)- ΣΙΑΔΗΜΑΣ-ΤΖΟΥΒΑΝΑ

9 ΕΩΣ 16:00)- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)-ΑΛΕΞΙΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:30) - ΚΑΠΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΟΝΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΔΗΜΑ- ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΣΥΡΟΣ

............................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  16  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΑΠΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  (2)

.........................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ

ΝΤΑΝΤΗ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  (2)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

.............................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

........................................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ   ΜΑΤΑΙΩΣΗ

.........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΘΩΜΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  

ΘΩΜΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ

 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΑΡΛΑΝΗ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

......................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:30 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ   (2)

..........................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   (2)

....................................................

 
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

................................................................

 

ΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

........................................................

 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ

.....................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΙΣΑΡΗ - ΚΑΙΦΓΟΒΑΝΤΑ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ- ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 13:00)
ΜΕΤΣΙΚΑ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΑΓΚΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ -ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΑΝΟΣ (ΕΩΣ 14:00).- ΚΑΠΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΣΥΡΟΣ

................................................................................................

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  19   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

 

ΧΑΙΝΑ- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ -ΓΚΟΛΙΑΣ

19:00

 

 

 

ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

 

 

 

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 

 

 

14/2/2020  9:18