ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 25-26 ΚΑΙ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 | ||||
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
|
||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 18:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | |
ΚΑΛΦΑ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ
ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ |
||||
.................................................................................... | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 14:00 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | |
ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ- ΤΡΑΥΛΟΥ (1) |
||||
........................................................................................ | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 20:00 | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | |
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
||||
.............................................................................................. | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ | 18:00 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ | |
ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ
ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ (5) |
||||
......................................................................... | ||||
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 18:00 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | |
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ
ΝΤΑΝΤΗ- ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ |
||||
................................................................................ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 17:00 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΘΩΜΑ
ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ |
||||
........................................................................................ | ||||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ. | ||||
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 19:00 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ | ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ | |
ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ (20) ................................................................ |
||||
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ | 16:00 | ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ | ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ | |
ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΚΑΖΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΚΟΓΙΩΝΟΣ (30)
|
||||
...................................................................... | ||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 14:30 | ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | |
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΘΩΜΑ
ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ ................................................................... |
||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 16:30 | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ | |
ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1) ....................................................................... |
||||
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 13:00 | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | |
ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
ΣΥΡΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
|
||||
..................................................................................... | ||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 12:30 | ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΓΣ ΑΤΛΑΣ | |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ .............................................................................. |
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 14:30 | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ | |
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ
ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ |
||||
................................................................................... | ||||
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 14:30 | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | |
ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ |
||||
..................................................................................... | ||||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 16:00 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | |
ΠΕΤΩΝΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
ΖΕΡΒΑ - ΠΑΥΛΟΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ (5) |
||||
.................................................................................... | ||||
ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ | ||||
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ , ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ , ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ , ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ | ||||
ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 14:00), ΜΠΑΝΟΣ( ΕΩΣ 13:45), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ(17:00-19:00), ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00) | ||||
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ -ΚΑΠΠΑΣ , ΡΙΖΟΣ , ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ , ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ, ΙΣΑΡΗ | ||||
ΔΕΔΕΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00) | ||||
............................................................................................. | ||||
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 | ||||
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 17:00 | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΣΑ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ | |
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ................................................................................. |
||||
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 17:00 | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ | |
ΝΙΑΒΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ........................................................................................................... |
||||
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
|
||||
ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 17:00 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | |
ΜΠΑΚΑ - ΚΟΝΔΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡ. ............................................................................................................... |
||||
ΚΔΓ ΧΙΟΥ | 16:00 | ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | |
...................................................................................................................... |
||||
ΔΑΚ ΚΛΑΔΙΣΟΥ | 17:00 | ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ | ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | |
.......................................................................................................................... |
||||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 12:00 | ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ | |
ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ
ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ .............................................................. |
||||
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ | 18:00 | ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | |
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ
ΚΑΖΑΣ - ΣΥΡΟΣ (15)
|
||||
................................................................... | ||||
|
||||
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 19:00 | ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | |
ΤΣΑΛΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (5) ......................................................................... |
||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | 17:00 | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | |
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ....................................................................... |
||||
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 19:30 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | |
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
ΜΠΑΚΑ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ
.................................................................................... |
||||
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 17:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | |
ΚΑΛΦΑ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ |
||||
................................................................................................ | ||||
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ | 10:00 | ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | |
ΖΑΧΟΣ- ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ | ||||
ΔΕΔΕΣ - ΚΑΙΦΓΟΒΑΝΤΑ- ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ...................................................................... |
||||
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 15:00 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | |
ΠΕΤΩΝΗΣ - ΚΟΛΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ (5) |
||||
............................................................................................ | ||||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 14:30 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | |
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | ||||
ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΜΠΑΚΑ - ΚΟΝΔΗΣ .................................................................................. |
||||
ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ | ||||
ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ , ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ, ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ , ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ ,ΚΟΓΙΩΝΟΣ | ||||
ΓΚΟΛΙΑΣ, ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΚΑΠΠΑΣ, ΡΙΖΟΣ, ΙΣΑΡΗ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ | ||||
............................................................................................................................ | ||||
ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
|
||||
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
|
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 19:30 | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ- ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ |
ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 24/1/2020 9:38