Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΑΠΟ 6-12 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

 

ΠΕΜΠΤΗ       6     ΙΟΥΝΙΟΥ     2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 20:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.............................................................................
 

 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      7     ΙΟΥΝΙΟΥ    2019
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β ΦΑΣΗ
ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   

   ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...........................................................................
 

 
ΣΑΒΒΑΤΟ    8     ΙΟΥΝΙΟΥ     2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

  ΚΟΛΑΡΟΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

  ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΥΛΟΥ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Ε   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    ΑΠΟΛΛΩΝ (Β)  

  ΝΙΑΒΗΣ - ΤΣΙΤΙΝΗΣ

..........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ    ΚΡΙΤΩΝ      ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΕΤΣΙΚΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΔΡΙΒΑ
  ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00) - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ
...................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       9      ΙΟΥΝΙΟΥ      2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ       17:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ   ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

  ΝΤΑΝΤΗ -  ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ

.............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ     18:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ   ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ    18:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

...............................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ     16:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

  ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ    18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ΄   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   ΓΣ ΑΤΛΑΣ  

  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

...............................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΕΤΣΙΚΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ
  ΚΟΛΑΡΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΔΡΙΒΑ
 
 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ    10     ΙΟΥΝΙΟΥ    2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

  ΜΠΑΝΟΣ

.....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    16:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

  ΜΠΑΚΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

.......................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ     ΚΡΙΤΩΝ     ΔΕΥΤΕΡΑΣ 
 
 
 

 

ΤΡΙΤΗ  11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β΄ΦΑΣΗ 
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

  ΚΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΚΝΗΣ

.....................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ    12     ΙΟΥΝΙΟΥ 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΚΟΛΑΡΟΣ -    ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

    ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΛΑΔΑΣ

 
 
           

 

.............................................................................
 

 
 
 
           

 

...........................................................................