Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 30 -31ΜΑΙΟΥ-1 ΚΑΙ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

 
 
ΠΕΜΠΤΗ   30     ΜΑΙΟΥ     2019
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 20:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

....................................................................

30/5/19  10:36

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    31    ΜΑΙΟΥ       2019

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

............................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

  ΚΟΛΑΡΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

...........................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

  ΚΟΛΑΡΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.............................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  

  ΝΤΑΝΤΗ

.....................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

  ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

...............................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.......................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   ΕΣΠΕΡΟΣ Α  

  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
  ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΤΡΑΥΛΟΥ (ΕΩΣ ΤΙΣ 17:00) - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΩΣ 15:00
 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     1    ΙΟΥΝΙΟΥ     2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

  ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ    (10)

..................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ   ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ  

.ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  

......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:00 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

  ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ    ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    

  ΚΙΟΥΣΗΣ

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

   ΚΙΟΥΣΗΣ   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ     16:00   ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ       ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

  Ο ΑΓΩΝΑΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.....................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

  ΚΙΟΥΣΗΣ

..........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   ΕΣΠΕΡΟΣ Α  

  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       19:30       ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ          ΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ   ΣΑΒΒΑΤΟΥ
  ΜΠΑΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΟΛΑΡΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ
 ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ
 ΜΕΤΣΙΚΑ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)
 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ (ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ) - ΚΑΠΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ    3     ΙΟΥΝΙΟΥ     2019

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ Β  

  ΝΙΑΒΗΣ - ΤΣΙΤΙΝΗΣ

..........................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

 ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ -

..............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Α   ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

  ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΛΑΔΑΣ

...........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ     Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Α   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

..............................................................................................................................

 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ    ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..............................................................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 
 ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ