Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 24-25 ΚΑΙ 27 ΜΑΙΟΥ 2019

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ  ΚΡΙΤΕΣ

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω εκλογών δεν θα διεξαχθούν αγώνες την  Κυριακή 02/06/2019  

Στο πρόγραμμα έχουν  ορισθεί  πολλοί  αγώνες  την  Παρασκευή  31/5 , το Σάββατο  1/6 και τη Δευτέρα   3/6,

Κατόπιν τούτου παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε  τυχόν  κωλλύματα σας

μέχρι τη Πέμπτη  30/5/2019 και ώρα 18:00 για τις παραπάνω ημέρες των αγώνων (Παρασκευή - Σαββάτο - Δευτέρα)

Επίσης παρακαλούμε τα τυχόν κωλλύματα σας να είναι κατά το δυνατόν περιορισμένα

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  24 ΜΑΙΟΥ 2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 12:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.......................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΡΗΣ  Β  

ΚΟΛΑΡΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

....................................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 16:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  

ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΥ

..........................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 19:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ

............................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΔΕΔΕΣ

..............................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   

ΛΑΔΑΣ - ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ

..............................................................................

 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 11:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

  ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.............................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  

  ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ

............................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

  ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ

...................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΗ -ΙΣΑΡΡΗ - - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΜΠΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

 ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΩΣ ΤΙΣ 15:00)- ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ (ΕΩΣ 18:00)

ΚΟΝΔΗΣ ( ΜΕΧΡΙ 14:00)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ      25   ΜΑΙΟΥ     2019
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ 

......................................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ  - ΔΡΟΣΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  ΤΕΤΑΡΤΗ  29/5/19  20:30

..................................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α)  

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ       (2)

............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

....................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΡΗΣ  Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑ    ΑΝΑΒΟΛΗ

.......................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΤΣΙΤΙΝΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ    

ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑ    (10)

............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - -ΚΑΠΠΑΣ 

..............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΛΑΔΑΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 

.....................................................................

 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ 

.............................................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ    ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΙΣΑΡΗ- ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ 
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ & ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 14:00) - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)
............................................................................................................

 

ΔΕΥΤΕΡΑ   27 ΜΑΙΟΥ 2019

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΜΕΤΣΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ     (5)

.........................................................................................................

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ -ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ   ΜΑΤΑΙΩΣΗ

..................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

.................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΡΙΖΟΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΑΠΠΑΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΥ 

..................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ    ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΛΑΔΑΣ - ΔΕΔΕΣ

......................................................................................................

ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 12:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   

ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 

...........................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β  

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝΑΒΟΛΗ

.......................................................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

  ΚΟΛΑΡΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

...........................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

  ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ    (10)

........................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  
ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ    ΔΕΥΤΕΡΑΣ
ΚΟΝΔΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00) -   ΚΛΕΠΚΟΣ - ΚΟΛΑΡΟΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ
ΙΣΑΡΗ- ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΟΛΛΑΡΟΣ 
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ & ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ -  ΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  - ΤΡΑΥΛΟΥ
 
 
ΤΡΙΤΗ   28 ΜΑΙΟΥ 2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ       29     ΜΑΙΟΥ 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΚΙΟΥΣΗΣ 

..............................................................