Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 17-18-19 ΜΑΙΟΥ 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ  ΚΡΙΤΕΣ
Σας ενημερώνουμε ότι λόγω εκλογών δεν θα διεξαχθούν αγώνες την Κυριακή 26/5/2019
Στο πρόγραμμα έχουν ορισθεί πολλοί αγώνες την Παρασκευή 24/5 , το Σάββατο 25/5 και τη Δευτέρα 27/5
Κατόπιν τούτου παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε  τυχόν  κωλλύματα σας
μέχρι τη Πέμπτη 23/5/2019 και ώρα 18:00 για τις παραπάνω ημέρες των αγώνων (Παρασκευή - Σαββάτο - Δευτέρα)
Επίσης παρακαλούμε τα τυχόν κωλλύματα σας να είναι κατά το δυνατόν περιορισμένα
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     17      ΜΑΙΟΥ     2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
 ΜΠΑΝΟΣ
.........................................................................
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΛΑΔΑΣ
...................................................................................
ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ U17   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  U17

  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 20:00 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14   ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  U17

  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΔΕΣ

........................................................

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ      18     ΜΑΙΟΥ        2019

 

 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΦΑΣΗ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
   ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ -ΔΕΔΕΣ
............................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:30 ΑΡΗΣ  Β   ΓΣ ΕΡΜΗΣ
 ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ
..............................................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Α   ΕΣΠΕΡΟΣ Β
  ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ
........................................................................
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
  ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ
...............................................................................................
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΕΣΠΕΡΟΣ Α
 ΙΣΣΑΡΗ
.............................................................................................
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
.....................................................................................................
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

  ΜΠΑΝΟΣ

..........................................................................

ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:00 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  U17
  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ
.................................................................................................
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΛΑΔΑΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ
 ΚΛΕΠΚΟΣ  - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ
 ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ -(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:30) - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)
..................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   19   ΜΑΙΟΥ     2019

 

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ   ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

 ΝΤΑΝΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

..........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ   ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ
  ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ
.........................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ
..............................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:30 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
  ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
....................................................................................................
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
 ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
.......................................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ   ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 ΜΠΑΝΟΣ

.................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α   ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΜΝΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
............................................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 ΚΟΛΑΡΟΣ
...............................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   ΓΣ ΙΤΕΑΣ
  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ
.............................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΑΠΟΛΛΩΝ Β

  ΜΠΑΚΑ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

..................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ Α

 ΠΑΥΛΟΥ

..............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ    ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Β   ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 ΙΣΑΡΗ

........................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
 ΚΟΛΑΡΟΣ
..........................................................................
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

  ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
   ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
......................................................................
ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ U17   ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14

   ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ
  ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:30) -
ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ -  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00) - ΜΕΤΣΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00) - ΚΙΟΥΣΗΣ ( ΕΩΣ 16:00)

 17/5/2019 11:05