Δευτέρα, 19 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 10-11-12 ΚΑΙ 15 ΜΑΙΟΥ 2019

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10 ΜΑΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 
ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ
..................................................................
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ   (18)

...................................................

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΛΑΔΑΣ

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    

 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

...................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

.......................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ    Γ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β    

ΓΑΒΡΙΗΛ  ΕΛΕΝΗ 

..............................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΡΗΣ  Β    

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

.......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ    Δ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ    

 ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 11:30 Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Β    

ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ     (9)

.................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 11:30 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    

ΔΡΙΒΑ ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.........................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    

  ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 19:30 ΕΣΠΕΡΟΣ (Α) ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 

...............................................

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 15:15 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ     (2)

.......................................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ  
ΣΑΡΑΝΤΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)- ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
ΔΕΔΕΣ- ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΔΡΙΒΑ ((μετά  τις 14:00)  - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ 
ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)
......................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ  12 ΜΑΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ    

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ 

...........................................................................................................

ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΟ ΑΕΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    
...............................................................................................
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17:00 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ    
..........................................................................................
ΖΩΓΡΑΦΟΥ  17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ    
...............................................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    

ΝΤΑΝΤΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ    

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.......................................................................................................

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ. ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    
ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   (15)
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    

  ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ    

ΜΠΑΝΟΣ 

...........................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ    (2)

......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α    

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

....................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    

ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

..........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 15:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    

ΙΣΣΑΡΗ

.................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    

ΛΑΔΑΣ

...............................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 19:30 ΕΣΠΕΡΟΣ (Β) ΕΣΠΕΡΟΣ (Α)    

ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ

...................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ    

  ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

....................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΔΕΔΕΣ- ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΕΔΔΕΣ- ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ 
ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ  (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00)

ΤΡΑΥΛΟΥ & ΜΕΤΣΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)

................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ  15 ΜΑΙΟΥ 2019
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

 ΝΤΑΝΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ    (2)

....................................................................

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΚΛΕΙΑΣ     19:00      ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ    ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

...........................................................................

 


 

 10/5/19   11:59