Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 3-4-5 ΜΑΙΟΥ 2019

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     3     ΜΑΙΟΥ      2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΚΙΟΥΣΗΣ 

........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ       4     ΜΑΙΟΥ    2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 

.....................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΥΛΛΗΣ

....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ     ΚΑΔΜΟΣ  

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ 

........................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΚΑΖΑΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

..............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

  ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

.....................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΚΟΛΑΡΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

..........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

  ΤΣΙΤΙΝΗΣ

..................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  

  ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ  -ΚΑΠΠΑΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

...................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΔΕΔΕΣ

........................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ

..............................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ 

..................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΑΠΠΑΣ

................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ 
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ(ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 19:00)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ     5    ΜΑΙΟΥ      2019
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 ΦΑΙΑΚΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  
 
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΝΔΗ                      ΚΟΜ: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΦΙΛ.

................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΝΙΑΒΗΣ  ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ  

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

..................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ 

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 20:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  
  ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΣΑΡΛΑΝΗ - ΔΡΟΣΟΣ 

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΛΑΖΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

....................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΜΕΤΣΚΑ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΜΕΤΣΚΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΝΤΑΝΤΗ

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  

 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ -  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

.......................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΡΙΤΗ 7/5/19  ΩΡΑ 14:30

.................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 10:00 ΑΡΗΣ  Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

  ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

.....................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ  
  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΥ

.....................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΟΛΑΡΟΣ

  ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ - ΚΑΠΠΑΣ

.........................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  3/5/19  13:06

 

 

ΤΡΙΤΗ       7     ΜΑΙΟΥ        2019

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ   14:30       ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        - ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 6/5/2019 19:18