Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 20-21-22 -23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ     20     ΑΠΡΙΛΙΟΥ      2019
Α1  ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:45 ΚΥΜΗ ΛΑΥΡΙΟ  

ΚΡΙΤΕΣ:ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

...........................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚ. - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.  ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ    (2)

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ ΚΙΟΥΣΗΣ

..............................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

ΔΕΔΕΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

.........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΡΗΣ  Β ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  

ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ

................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

...............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Δ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β  

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ     (8)

................................................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΟΥΛΟΣ - ΔΡΙΒΑ

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ    16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

.....................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β  

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΣΙΑΜΟΥΡΑΣ

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ     13:00   ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

..........................................................................................

 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ  
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΛΑΔΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 21:00)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:30)
ΣΑΡΑΝΤΗΣ
................................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ        21     ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΚΟΜ: ΜΟΡΦΗ

..............................................................................................................

Γ΄    ΕΘΝΙΚΗ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

........................................................................

 

ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

.................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

.......................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ     (4)

...........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΓΚΟΛΙΑΣ   (9)

..........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΚΟΛΑΡΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 10:30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

......................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ                  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4/19 ΩΡΑ   13:00

..........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΛΑΔΑΣ

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΣΙΑΜΟΥΡΑΣ

.................................................................................

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

....................................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ    ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ

 

ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ (ΕΩΣ ΤΙΣ 14:00) - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ (ΕΩΣ 18:00) - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ -

 

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

                     

                       

 

                       2ου ALL STAR GAME ΕSKASE 2019

                          Κυριακή 21 Απριλίου 2019

                              Κλειστό Σχηματαρίου

16:30   Άφιξη Επίλεκτων αθλητών Αναπτυξιακού προγράμματος και αθλητών Πρωτέα Σχηματαρίου

16:55   Παρουσίαση αθλητών

17:00   Έναρξη αγώνα Επίλεκτοι αθλητές ΕΣΚΑΣΕ – Πρωτέας Σχηματαρίου

ΜΠΑΚΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΡΙΖΟΣ

......................................................................

17:15   Άφιξη αθλητών All Star

17:45   Προετοιμασία – Ζέσταμα αθλητών

18:10   Παρουσίαση αθλητών All Star

18:15   Έναρξη αγώνα All Star

      ΜΠΑΚΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΡΙΖΟΣ    

..........................................................................

            

20:00   Λήξη Αγώνα - Βραβεύσεις – Απονομές

 

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ  22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 19:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

..........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    ΣΤ       ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:30 ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΛΑΔΑΣ

...............................................................

         
Μ. ΤΡΙΤΗ   23    ΑΠΡΙΛΙΟΥ  2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...........................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

..........................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΑΠΠΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
         

 

.....................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 ΓΕ ΑΛΡΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...............................................

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ    24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 19:30 ΑΓΕΧ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

............................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ  

ΜΠΑΝΟΣ

..............................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β   ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕΧ  

ΚΟΛΑΡΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

...........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

  ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ  Α Ν Α  ΒΟ Λ Η

........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ  - ΚΑΠΠΑΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

 ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΥ

..............................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  

ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΥ

.................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α  

  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

..................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Β  

  ΔΕΔΕΣ

.....................................................................

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

 ΜΠΑΝΟΣ

...............................................................