Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 13-14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ  13   ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:45 ΑΡΗΣ ΚΥΜΗ  

 

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 14:45 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ........................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΔΡΙΒΑ -  ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΧΑΝΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ    (8)

.........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΡΑΥΛΟΥ

............................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ      (18)

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΑΝΑΒΟΛΗ

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΜΠΑΝΟΣ

.....................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ     ΣΤ  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 11:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  

 

............................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΜΠΑΚΑ

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΚΟΥΛΟΣ

.............................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- ΜΕΤΣΙΚΑ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΕΩΣ 18:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕΩΣ 15:00)- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)

 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...............................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ    14   ΑΠΡΙΛΙΟΥ     2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΔΟΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  

 

............................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ ΧΑΛΚΙΑ  16:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ  

 ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

...........................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ  

 ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ        ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

 ΝΙΑΒΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ           ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

.................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΚΑΖΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ        (3)
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ ΣΤΥΡΑ  
ΜΠΑΝΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΑΝΔΡΩΝ   Γ!    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΓΑΒΡΙΗΛ  ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.......................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ      (20)

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

.....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

.....................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α  

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ         (6)

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ  Β  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΑΠΠΑΣ ΔΗΜ.

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΑΖΑΣ                       (9)

.........................................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΠΑΥΛΟΥ

...............................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΚΟΥΛΟΣ         ΑΝΑΒΟΛΗ

.....................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

..............................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ  ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΕΤΣΙΚΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΚΟΛΑΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ  - ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡ(ΕΩΣ 17:00) - ΔΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΕΧΡΙ 16:00)

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00) - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14:00)- ΓΚΟΛΙΑΣ

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 12/4/19  11:20