Τρίτη, 20 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 29-30-31 ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

.

 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Β   Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Α1     ΑΝΔΡΩΝ
Κ.Γ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΜΗ  
 .............................................................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Α! 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
 

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

.....................................................................................................

.

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

...................................................................................

.

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ -   ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ  - ΚΟΥΛΟΣ

..................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΧΑΝΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.........................................................................................................

.

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

......................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     ΑΝΔΡΩΝ Β!   ΑΓΩΝΑΣ    ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΡ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ(ΚΛ.ΘΗΒΑΣ)

 

18:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

 ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

......................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΝΗΣ - TZOYBANA

...........................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     ΤΟΥΡΝΟΥΑ     Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

 ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΥ -

.......................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  

 ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.........................................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 11:45 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

 ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

..........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

...............................................................................................
ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΤΣΙΚΑ (12:00-16:30) ΔΡΙΒΑ
 ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ (12:00- 16:00) - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00- 19:00)- ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:30)
 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΕΔΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)- ΤΣΙΚΝΗΣ -
 .....................................................................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ    31     ΜΑΡΤΙΟΥ    2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  

 ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.................................................................

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 15:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ  

 ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ    ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ

....................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΚΑΖΑΣ- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

...........................................................................................

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  
 .......................................................................
ΤΕΛΙΚΟΣ    ΑΓΩΝΑΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

 ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

...............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

 ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

......................................................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

...............................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΜΠΑΚΑ -ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

.......................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

 ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΔΡΙΒΑ -

..............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

 ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

...........................................................................................

.

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΚΟΛΑΡΟΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

......................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

........................................................................

.

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α  

 ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

........................................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ Β  

 ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

.........................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

.....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΥ

...............................................................

 

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΔΕΔΕΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00) - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ -
 ΚΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΚΝΗΣ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ -ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - 
 ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ

..........................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ     1     ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

........................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 29/3/2019 12:00