Τρίτη, 20 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 16-17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ ΚΥΜΗ

 

.......................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

.............................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.......................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ

.......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΙΟΥΣΗΣ

.......................................................................

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

.................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

...................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ -ΚΛΕΠΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00) - ΜΕΤΣΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)
ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΤΣΙΚΝΗΣ
 .........................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ

......................................................................................................................................

ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΕΙΟ 17:00 ΟΦΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ


.............................................................................................................................

ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ 17:00 ΚΑΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
 ...........................................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Β!   Α
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

..............................................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ -

......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΜΠΑΝΟΣ - ΧΑΝΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΜΠΑΝΟΣ - ΧΑΝΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ

............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ

ΜΕΤΣΙΚΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

...........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

......................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

............................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 14:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΝΙΑΒΗΣ

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.....................................................................

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

...............................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

..........................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  (ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 14:00), ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ , ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00)
ΔΕΔΕΣ(ΜΕΧΡΙ 15:00),-ΚΙΟΥΣΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - 
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ - ΚΟΛΛΑΡΟΣ

ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) - ΜΕΤΣΚΑ (ΕΩΣ ΤΙΣ 15:00)- ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΤΣΙΚΝΗΣ

.....................................................................................................................................................

 
 
       

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 15.3.2019 11:00