Πέμπτη, 05 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 21-23-24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

ΠΕΜΠΤΗ      21     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 20:15 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

..........................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΦΙΛΙΚΟΣ   ΑΓΩΝΑΣ   Α1   ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΚΥΜΗ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ  

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

..............................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 23  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  
 ........................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ     ΑΝΑΒΟΛΗ

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

......................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

...................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ   ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ         ΑΝΑΒΟΛΗ

..........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΑΕΝ ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΜΕΤΣΚΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

.................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

..............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

...................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ

....................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

..............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ   ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝΑΒΟΛΗ

..............................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ
ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ -  ΓΚΟΛΙΑΣ -

ΤΣΙΚΝΗΣ - ΜΑΧΑΙΡΑ

............................................................................................................................................................................

..................................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ     25      ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ     2019
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 ΚΑΠ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
 
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 14:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
 
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
 
ΡΑΦΗΝΑ 17:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
 
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...........................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

 ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

..........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

 ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΥΛΙΔΑΣ             17:00                ΟΚΑΥΛΙΔΑΣ                         ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

 ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΜΕΤΣΚΑ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

.........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ         ΑΝΑΒΟΛΗ

......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  

 ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ  - ΧΑΝΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ

..............................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ    Ο  Αγώνας δεν θα διεξαχθεί

......................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

 ΜΠΑΝΟΣ -ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ

.....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΜΕΤΣΚΑ - ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

  ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

....................................................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

 ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

......................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ -ΑΛΕΞΙΟΥ- ΓΚΟΛΙΑΣ- ΤΣΙΚΝΗΣ
 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 ....................................................................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 22.1.2019 11:51