Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 16-17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    16     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ     2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

.......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ

...........................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΚΙΟΥΣΗΣ

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΚΙΟΥΣΗΣ

..............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

..................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

 ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 11:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

..........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

..............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ

 ΚΑΖΑΣ -ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ -  ΝΙΑΒΗΣ -

...........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

...........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΔΕΔΕΣ- ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

..........................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΓΙΑΝΝΟΠOΥΛΟΣ

.....................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ- ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ  - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΜΕΤΣΚΑ -
 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00) - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - (15:30-17:00)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - (ΕΩΣ 17:00)-
 ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 17:00)- ΜΠΑΝΟΣ (ΕΩΣ 13:30) - ΡΙΖΟΣ
 ................................................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    17    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ      2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

....................................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΟΦΗ  

 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ  ΚΟΜ:ΔΕΣΑΡΤΗΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΠ  

 ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ    ΚΟΜ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ  

 ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΝΤΑΝΤΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :ΚΑΛΦΑ

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  

 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :ΧΑΡΑΤΣΗΣ

...................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 13:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΚΟΥΛΟΣ - ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΓΣ ΤΑ   ΦΑΛΑΡΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

............................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - - ΝΤΑΝΤΗ

................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΕΤΣΚΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

........................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  

ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΟΥΛΟΣ - ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΜΠΑΚΑ -            - ΚΟΝΔΗΣ

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

..................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ    ΚΡΙΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΡΙΖΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ- ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΔΕΔΕΣ
 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ
 
 ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 15/2/2019 12:25