Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 9-10. ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     9   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

..................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

...................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΧΑΝΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

..........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

..............................................................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.........................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.........................................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΟΛΑΡΟΣ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΣΙΑΔΗΜΑΣ

......................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

..........................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

...........................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

.............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 16:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΔΕΔΕΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

..........................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ   - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ

.........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΜΑΧΑΙΡΑ - ΤΣΙΚΝΗΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00) - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)
ΝΙΑΒΗΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΑΝΤΖΟΥΡΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

ΚΛΕΠΚΟΣ- ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)

......................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17:00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ
 ..........................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...............................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

.......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΜΕΤΣΚΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ  - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

...............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

............................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΣ ΑΤΛΑΣ

ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.........................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

...................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

......................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 11:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

...................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ -  ΜΕΤΣΚΑ ΧΑΝΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΚΑΖΑΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

..................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.................................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 10:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΠΑΝΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

...........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΑ - ΤΣΙΚΝΗΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)- ΚΟΛΑΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)- ΑΛΕΞΙΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00)

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΔΕΔΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 13:00)

...................................................................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΒΟΗΘ. ΣΕΦ 19:00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΤΡΙΤΗ   12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

 

.................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ     13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΠΕΛΟ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 ΚΥΜΗ ΠΑΟΚ

 ΝΤΑΝΤΗ (ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ )- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΧΡΟΝ)- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (24΄΄) - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΙΝΑΚΑΣ)

........................................................................................................................................

.......................................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 8/2/2019 13:13