Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 2-3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΚΟΛΟΣΣΟΣ  

ΝΤΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ(ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ)  -   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ(ΧΡΟΝ.)   -   ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(24'')-

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΙΝΑΚΑΣ)       ΚΟΜ:(ΔΕΣΑΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

.......................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

..............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΑΛΕΞΙΟΥ  -  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

...........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

....................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΣΙΑΔΗΜΑΣ- ΤΡΑΥΛΟΥ

...............................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:15 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ-ΤΡΑΥΛΟΥ

.......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΜΕΤΣΚΑ – ΝΤΑΝΤΗ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

..........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ-ΧΑΝΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚ.

.......................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:15 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΚΟΛΛΑΡΟΣ-ΧΑΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΕΧΡΙ 16:00),

ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ-ΚΛΕΠΚΟΣ-ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ-ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

 ΚΟΛΛΑΡΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00) – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00) ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕΩΣ 28/02)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   3   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ  

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.............................................................................

Γ'΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΙΚΑΡΟΣ  

    ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ          ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

.................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  

  ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ ΚΟΜ:  ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ  

  ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.   ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

.......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚ. -ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ

.............................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

 ΚΑΖΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

..............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

 ΣΑΡΛΑΝΗ

.....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  

ΣΙΑΔΗΜΑΣ -ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.......................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

..........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

.............................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  

ΚΟΛΛΑΡΟΣ-ΜΕΤΣΚΑ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

............................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΜΕΤΣΚΑ-ΚΟΛΛΑΡΟΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.............................................................

ΠΑΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 13:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  

ΜΠΑΚΑ ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

..................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ-ΑΛΕΞΙΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΚΑΖΑΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

.....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

..................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00) -  ΔΕΔΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 12:00)
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ-ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΝΟΒΕΣΗ-ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ


 ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ (ΕΩΣ 16:30)- ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕΩΣ 28/02/2019) - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

-ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-  ΡΙΖΟΣ (ΕΩΣ 16:30)

.................................................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   8   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΧΑΝΗΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 01/2/2019  10:15