Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 26-27 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

.

ΣΑΒΒΑΤΟ   26   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

 ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΧΑΝΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

...................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

 ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.....................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΣΤΕΦ. - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

..................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

 ΚΑΖΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

................................................................................................

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

................................................................................................

ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 16:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

 ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΔΕΔΕΣ

.....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

..................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΤΣΙΚΝΗΣ

.....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:30 ΑΣΕ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

..................................................................................

ΚΛ.  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 14:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

 ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ  - ΔΕΔΕΣ

.............................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

......................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 16:00)

 ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΤΣΙΚΝΗΣ

........................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ    27     ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΕΦ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΗ  
 .........................................................................................................................
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  

 ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

..................................................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

..................................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΕΛΙΣΙΑ  

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

.....................................................................................................

ΚΛΚΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  

 ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΚΟΜ: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΦΙΛΟΚΛΗΣ

.....................................................................................................................................................

ΧΙΟΥ 16:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

........................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

..................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  

 ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...............................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

 ΔΕΔΕΣ- ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

 ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

..............................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ

................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

 ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΜΕΤΣΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

...............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 11:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

 ΚΑΖΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

...........................................................................................

ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

 ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

.....................................................................

ΚΛ.Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

 ΣΙΑΔΗΜΑΣ

......................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  

 ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

.....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

 ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -

.............................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

 ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΜΕΤΣΚΑ - ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

......................................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ  ΕΛΕΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΑΛΕΞΙΟΥ (ΕΩΣ 15;30)- ΚΟΛΛΑΡΟΣ - (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00)
 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00)

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)

...................................................................................................................................................................................................

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ

.......................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

......................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 18:30 ΓΕΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ -ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.......................................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΑΤΛΑΣ  Ο ΑΓΩΝΑΣ   ΔΕΝ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ

.....................................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ    ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ                10:00                                   ΜΑΚΑΡΟΣ                            ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ

.............................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ     31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ   2019

 

ΠΑΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ     20:00              ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ       ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

............................................................................................................................

 

ΑΝΑΡΤΗΙΘΗΚΕ 29/1/2019  09:12