Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 19-20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ ΑΝΘΗ (Σημειωτής) – ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(Χρονόμετρο)- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΟΝ.(24΄΄)-

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(Πίνακας)

...................................................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΛΕΞΙΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

 ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ -ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΝΤΑΝΤΗ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.....................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

 ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ

.................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

 ΜΠΑΚΑ  - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ

...............................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

.............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ-ΚΙΟΥΣΗΣ-ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ-ΜΠΑΝΟΣ-ΚΙΟΥΣΗΣ

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

 ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΑΛΕΞΙΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
 

 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ

........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ( ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 16:00)
 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΤΣΙΚΝΗΣ -  ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ(17:00-19:00)

ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ-ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ-ΚΛΕΠΚΟΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ- 

 
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 17:00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  
 ..........................................................................................................
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ  

 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................................................................................................

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17:00 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
 .............................................................................................................................................
ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
 ....................................................................................................................
Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
 .........................................................................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Β΄ Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑ

...................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΜΠΑΝΟΣ-ΚΙΟΥΣΗΣ- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΤΡΑΥΛΟΥ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ

...........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

 ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ  

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ-ΝΤΑΝΤΗ

......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

....................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΚΟΛΛΑΡΟΣ-ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΜΠΑΝΟΣ-ΚΙΟΥΣΗΣ- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΜΕΤΣΚΑ-ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ -ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

..........................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ-ΝΤΑΝΤΗ

...........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

 ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΔΡΙΒΑ -  ΚΟΥΛΟΣ

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

 ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑ

...................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 12:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:30 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ  

 ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

..............................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 10:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΟΝΟΒΕΣΗ-ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

............................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 14:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
 

ΑΛΕΞΙΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

...................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ    ΚΡΙΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΝΙΑΒΗΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00) - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΤΣΙΚΝΗΣ
 

ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ-ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ-ΚΛΕΠΚΟΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ.

 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ- ΜΑΧΑΙΡΑ - ΤΣΙΚΝΗΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

...............................................................................................................................................................

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 18.01.2019 10:56