Σάββατο, 17 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 12-13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ   12    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ    2019

 

 

Παρακαλούνται τα σωματεία , οι διαιτητές και οι κριτές των αγώνων   να ενημερώνονται συνεχώς από το site της  Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε

για περίπτωση αναβολής των αγώνων του Σαββάτου -   Κυριακής 12-13/1/2019  ανάλογα με την εξέλιξη των καιρικών φαινομένων.

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 11.01.2019   20:49

......................................................................................................

Για συγκοινωνιακούς λόγους (ferry boat) και κατοπιν συμφωνίας των δύο σωματείων  ο αγώνας ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ αντί  Σάββατο 12/1/2019 θα διεξαχθεί τη Κυριακή 13/1/2019 και ώρα 13:00.

Αναβάλλεται ο αγώνας  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ(ΕΦΗΒΩΝ) της Κυρ. 13/1/2019

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 11.01.2019 21:54

..................................................................................................

 

 Aναβάλλεται   ο αγώνας   ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ - ΑΟ ΜΩΛΟΣ (ΑΝΔΡΩΝ Β!)  του Σαββατου 12.01.2019   λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 12.01.2019 12:32

....................................................................................................

 

 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  13/1/2019 ΩΡΑ 13:00

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  

ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΔΡΙΒΑ -ΚΟΥΛΟΣ

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΜΠΑΚΑ -ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ

...........................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

ΝΤΑΝΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 20:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

.....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

............................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΜΠΑΝΟΣ -ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

.................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ  Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΚΑΖΑΣ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

...........................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:30 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΟΝΔΗΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

.........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΔΕΔΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00), ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (17:00-19:00)
ΣΑΡΑΝΤΗΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00) - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ -ΤΣΙΚΝΗΣ - ΜΑΧΑΙΡΑ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ    13     ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  

ΚΑΛΆΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  

ΜΠΑΚΑ -ΡΙΖΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ  ΚΟΜ:(ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ)

....................................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΚΟΡΩΠΙ  

 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ ΚΟΜ:(ΔΕΣΆΡΤΗΣ)

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

 ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ ΚΟΜ:(ΣΤΑΜΆΤΗΣ Φ.)

........................................................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΚΑΖΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:15 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΚΙΟΥΣΗΣ

......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

.........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΜΕΤΣΚΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.........................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  

ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ

........................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

.........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...........................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 11:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ -  ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

...................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΜΕΤΣΚΑ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ -   ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΚΟΝΔΗΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 20-00

......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΟΝΔΗΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ

................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ - ΜΑΧΑΙΡΑ

.........................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΑΛΕΞΙΟΥ  - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  -

............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:00 ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΛΟΣ -ΜΑΧΑΙΡΑ

...........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΔΕΔΕΣ
ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ - ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00 )ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΤΣΙΚΝΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ    14    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΚΥΜΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  

       ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ. ΝΤΑΝΤΗ    ΚΟΜ: (ΚΆΛΦΑ)

...................................................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 11.01.2019 12:53