Κυριακή, 12 Ιουλίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΟΡΙΩΝ

.

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ TOYΡΝOYA  Π[ΑΜΠΑΙΔΩΝ 2019-20
 
                                                                Αρθμ.Πρωτ:   230  / Ημερ: 10/3/2020
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1os  ΓΥΡΟΣ
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/3/2020 9:00 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
22/3/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
    Ρεπώ: ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ      
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Β    
28/3/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    
    Ρεπώ: ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ        
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/4/2020 12:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Β ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
4/4/2020 9:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
                                                                                      Ρεπώ: ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ            
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/4/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Β  
12/4/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
                                                                                       Ρεπώ: ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/4/2020 12:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Β ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
26/4/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
                                                                                           Ρεπώ:  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

 

 
                                                                Αρθμ.Πρωτ:   231  / Ημερ: 10/3/2020
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ B΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/3/2020 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
22/3/2020 12:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
21/3/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
           
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/3/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α  
29/3/2020 10:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  
28/3/2020 11:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
4/4/2020 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ    Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
5/4/2020 10:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
4/4/2020 11:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/4/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α  
11/4/2020 14:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
11/4/2020 12:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/4/2020 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ  Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ                            
25/4/2020 11:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                 
25/4/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ   Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                    

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  TOYΡNOYA  2019-20
 
                                                                Αρθμ.Πρωτ:  232  / Ημερ: 10/3/2020
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/3/2020 13:00 ΚΛΕΙΣTO ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
21/3/2020 11:00 ΚΛΕΙΣTO ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
22/3/2020 11:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  
           
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/3/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
28/3/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ   Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
29/3/2020 15:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                               
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/4/2020 13:00 ΚΛΕΙΣTO ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  
4/4/2020 11:00 ΚΛΕΙΣTO ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                               
5/4/2020 15:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/4/2020 12:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
11/4/2020 11:00 ΚΛΕΙΣTO ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
12/4/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/4/2020 14:00 ΚΛΕΙΣTO ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
25/4/2020 15:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  
26/4/2020 11:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                               
ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2019-20
 
                                                                Αρθμ.Πρωτ:   233  / Ημερ: 10/3/2020
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
21/3/2020 10:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  
22/3/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Β  
 
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/3/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
28/3/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
28/3/2020 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
4/4/2020 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β  
4/4/2020 9:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
5/4/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/4/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
11/4/2020 9:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  
11/4/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ Α  
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/4/2020 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
25/4/2020 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β  
26/4/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  2019-20
 
                                                                Αρθμ.Πρωτ:  234  / Ημερ: 10/3/2020
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/3/2020 9:30 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ Α.Α ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
28/3/2020 14:30 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  
 
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
4/4/2020 12:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ Α.Α ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
5/4/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
 
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/4/2020 9:30 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ Α.Α ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
12/4/2020 12:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
 
ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  2019-20
 
                                                                Αρθμ.Πρωτ:   235  / Ημερ:  10/3/2020
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/3/2020 12:00 ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  
22/3/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
22/3/2020 10:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  Α.Σ. Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
 
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/3/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ  
28/3/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   
29/3/2020 10:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ Ε  ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/4/2020 11:00 ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
5/4/2020 14:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
5/4/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/4/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ Ε  ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
12/4/2020 14:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
12/4/2020 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
 
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/4/2020 12:00 ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
26/4/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
26/4/2020 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ Ε  ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   2019-20
 
                                                                Αρθμ.Πρωτ:   236  / Ημερ: 10/3/2020
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Ζ ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
Ρεπώ:ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/4/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  
ρεπώ: ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/4/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
ρεπώ: ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ