Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ: 49 / Ημερ/νια: 17/1/2020
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
5/1/2020 12:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
5/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/1/2020 12:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
19/1/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
12/1/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/1/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2/2/2020 17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
9/2/2020 14:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
9/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
15/2/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
15/2/2020 15:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
           
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
29/2/2020 15:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
29/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/3/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
8/3/2020 14:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
8/3/2020 14:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/3/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
15/3/2020 14:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
15/3/2020 14:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/3/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
22/3/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
21/3/2020 15:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/3/2020 14:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
29/3/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
25/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
           
 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ: 50 / Ημερ/νια: 17/1/2020
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/1/2020 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
5/1/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
5/1/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
11/1/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
12/1/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/1/2020 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
18/1/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
19/1/2020 11:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/2/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
2/2/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
2/2/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/2/2020 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
9/2/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
9/2/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
           
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/2/2020 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
29/2/2020 19:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
29/2/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/3/2020 13:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
8/3/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
8/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/3/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
15/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
15/3/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/3/2020 17:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
22/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
21/3/2020 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
29/3/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
29/3/2020 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
           
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12