Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Γ!

.

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ:   / Ημερ/νια: 24/12/2019
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α΄ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/1/2020 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
19/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
19/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/1/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
26/1/2020 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
25/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
    ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
    ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
           
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
    ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
             

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ:   / Ημερ/νια: 24/12/2019
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β΄ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/1/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  
19/1/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
18/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/1/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
26/1/2020 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
25/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  
    ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
           

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ:   / Ημερ/νια: 24/12/2019
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΡΕΠΟ  
11/1/2020 14:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
12/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
12/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/1/2020 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
18/1/2020 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
19/1/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
      ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΡΕΠΟ  
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/1/2020 17:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
25/1/2020 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
25/1/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/2/2020 17:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
1/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
      ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΡΕΠΟ  
1/2/2020 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
    ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
           
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
      ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΡΕΠΟ  
    ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
    ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
           
             
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
      ΡΕΠΟ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
           
Attachments:
Download this file (paga(2).pdf)paga(2).pdf[ΠΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α΄ΟΜΙΛΟΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]72 kB
Download this file (pagb(2).pdf)pagb(2).pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ (2 ΑΓΝΙΣΤΙΚΕΣ]75 kB
Download this file (pagg(4).pdf)pagg(4).pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ΄ΟΜΙΛΟΣ ( 4ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]74 kB