Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ ΚΑΙ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

.

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                   Αριθμ.Πρωτ:  695 / Ημερ/νια: 01/10/19
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
           
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/10/2019 17:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ.   24-77
19/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΟ ΚΥΜΗΣ   51-43
19/10/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   58-61
19/10/2019 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   60-51
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  60-62
2/11/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-   68-75
2/11/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  91-97
3/11/2019 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ.  58-65
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/11/2019 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  34-72
9/11/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  58-56
9/11/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  56-51
10/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  63-58
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
23/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ   51-50
23/11/2019 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  68-64
24/11/2019 19:00 ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  67-60
23/11/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  58-53
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/11/2019 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ    54-67
30/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   54-58
1/12/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  79-75
1/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   58-41
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ   59-40
15/12/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   58-63
14/12/2019 17:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ   69-52
14/12/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  64-65
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/12/2019 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-   41-57
22/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   60-37
21/12/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  49-72
21/12/2019 19:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   61-65
           

 

2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ   77-35
11/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   53-74
12/1/2020 19:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   31-69
12/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   67-74
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/1/2020 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  47-56
18/1/2020 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  64-74
19/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  62-45
18/1/2020 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  56-65
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/2/2020 15:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
2/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  
1/2/2020 15:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  
2/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/2/20 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
16/2/20 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
16/2/20 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  
16/2/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/2/20 17:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
22/2/20 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  
23/2/20 19:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
23/2/20 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  
           
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
08/3/20 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  
08/3/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  
07/3/20 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
08/3/20 17:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/3/20 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
22/3/20 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
21/3/20 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  
21/03/20 20:15 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
           

 

Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12

 

 

  ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                      Aριθμ.Πρωτ:  696 / Ημερ/ναι: 01/10/19
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/10/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  63-54
19/10/2019 17:30 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ   65-56
20/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   56-61
20/10/2019 17:00 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ   58-76
           

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ   60-72
26/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   60-46
27/10/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   43-47
26/10/2019 17:30 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ   54-74
           

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/11/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  75-71
10/11/2019 15:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  72-49
9/11/2019 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  66-50
9/11/2019 19:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  80-41
           
           

 

Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
17/11/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  56-65
16/11/2019 17:30 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  77-74
16/11/2019 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ   40-64
16/11/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ   68-42
           
           

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/11/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  79-45
30/11/2019 15:30 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  90-63
1/12/2019 19:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  58-33
1/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ   56-55
           

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/12/2019 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  44-56
7/12/2019 17:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  81-90
7/12/2019 18:00 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  54-61
8/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  37-57
           

 

Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/12/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   91-68
22/12/2019 18:30 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ   71-56
21/12/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   48-46
22/12/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   93-63
2ος ΓΥΡΟΣ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/1/2020 19:30 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ   70-66
11/1/2020 16:00 ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   42-47
11/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   79-45
12/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   65-44

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/1/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
26/1/2020 18:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
26/1/2020 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
25/1/2020 19:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
09/2/20 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  
09/2/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
8/2/20 15:30 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
8/2/20 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
           

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/2/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
22/2/20 15:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
23/2/20 15:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
23/2/20 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
29/2/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/3/20 18:00 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  
7/3/20 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
8/3/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
8/3/20 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
           
             

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/3/20 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
14/3/20 18:30 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
14/3/20 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
           
           
             

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/3/20 19:30 ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  
22/3/20 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
21/3/20 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
22/3/20 16:00 ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
           

 

 

 

 

 

 

 

Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12

 

Attachments:
Download this file (paba2(3).pdf)paba2(3).pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄Α΄ΟΜΙΛΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]84 kB
Download this file (pabb2(2).pdf)pabb2(2).pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β! Β΄ΟΜΙΛΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ (2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ)]83 kB