Πέμπτη, 14 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ Α ΚΑΙ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

..

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                        Αριθμ.Πρωτ:   27 / Ημερ/νια: 18/1/19
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄ ΦΑΣΗ A! ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΡΕΠΟ
3/2/2019 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  45-79
3/2/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  26-99
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/2/2019 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  101-50
10/2/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  102-39
ΡΕΠΟ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/2/2019 15:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  38-100
24/2/2019 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  71-42
ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/3/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  53-65
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΡΕΠΟ
3/3/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  85-89
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/3/2019 19:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  54-50
ΡΕΠΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
24/3/2019 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  114-24
Η τελεση των παραπάνω αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22   παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                Αριθμ.Πρωτ:   27 / Ημερ/νια: 18/1/19
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΡΕΠΟ
27/1/2019 12:00 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  74-64
27/1/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
 58-55
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/2/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  86-59
10/2/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  51-75
ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/2/2019 17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  51-45
24/2/2019 15:00 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  81-46
ΡΕΠΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/3/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  50-63
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΡΕΠΟ
9/3/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  41-61

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/3/2019 17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  32-72
  ΡΕΠΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
24/3/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  64-59
Η τελεση των παραπάνω αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22   παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12
Attachments:
Download this file (ebf1.pdf)ebf1.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ]73 kB
Download this file (efb2.pdf)efb2.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ]73 kB