Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

.

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017-18
 
                                                                 Αρθμ.Πρωτ: 258/ Ημερ: 19/3/2018
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/3/2018 18:00 ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  47-44
25/3/2018 19:30 ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  76-23
24/3/2018 14:00 ΑΛΚ.Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ  17-46
2η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
1/4/2018 12:00 Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  26-54
31/3/2018 9:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  27-49
1/4/2018 15:00 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  44-34
3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
3/4/2018 15:00 ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  40-44
3/4/2018 16:30 ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  75-17
3/4/2018 21:00 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  42-53
                                                   4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/4/2018 12:30 ΑΛΚ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  22-47
15/4/2018 12:00 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  66-29
14/4/2018 9:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  51-32
5η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/4/2018 10:00 ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  43-63
21/4/2018 17:30 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  32-40
21/4/2018 14:30 ΤΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  38-29
2ο ΓΥΡΟΣ                   1η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/4/2018 15:30 ΚΛ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  38-44
29/4/2018 12:00 ΤΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  22-64
28/4/2018 9:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  55-20
2η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/5/2018 10:00 ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  54-37
6/5/2018 12:00 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  45-36
5/5/2018 12:30 ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  38-19
3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/5/2018 9:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  38-29
12/5/2018 12:30 ΑΛΚ.Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  20-68
13/5/2018 12:00 Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  42-37
4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/5/2018 10:30 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  69-46
19/5/2018 15:30 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  13-81
20/5/2018 12:00 Τα ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  32-35
5η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/5/2018 12:00 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  72-33
26/5/2018 9:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  60-19
26/5/2018 12:30 ΑΛΚ.Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  40-37
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το                                           άρθρο 22 παρ.9 του   Ν 4049/23-2-12
Τα γηπεδούχα σωματεία πρέπει να μεριμνήσουν   εγκαίρως για την έκδοση άδειας διεξαγωγής του αγώνα
Attachments:
Download this file (ΒΠΠ.pdf)ΒΠΠ.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ]81 kB