Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

.

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017-18
Αριθμ.Πρωτ.:14/ Ημερ/νια:04-1-2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1ος  ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημερ/νια Ωρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΡΕΠΟ  
27/1/2018 18:00 ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  --------
27/1/2018 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  51-52
28/1/2018 12:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  59-46
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημερ/νια Ωρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/2/2018 15:30 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ  ..............
3/2/2018 15:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ..............
4/2/2018 13:00 ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  57-66
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΡΕΠΟ  
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημερ/νια Ωρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/2/2018 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  ..............
10/2/2018 18:00 ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ............
11/2/2018 19:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  62-60
ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημερ/νια Ωρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/2/2018 13:00 ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
25/2/2018 16:00  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΡΕΠΟ
24/2/2018 16:00  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  64-41
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημερ/νια Ωρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/3/2018 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ............
3/3/2018 16:00 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ............
ΡΕΠΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
4/3/2018 14:00 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημερ/νια Ωρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/3/2018 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΡΕΠΟ
11/3/2018 16:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  58-43
11/3/2018 13:00 ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  62-50
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημερ/νια Ωρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/3/2018 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΡΕΠΟ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
24/3/2018 15:30 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  52-65
25/3/2018 18:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  49-45
           

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017-18
                                                                                Αριθμ.Πρωτ   209 :Ημερ/νια: 02/3/2018
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/4/2018 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  23-50
15/4/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/4/2018 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  65-51
ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
21/4/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  46-56
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/4/2018 13:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  66-48
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ. ΡΕΠΟ
28/4/2018 13:00 ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
6/5/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  35-61
6/5/2018 15:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΡΕΠΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΡΕΠΟ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
12/5/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
13/5/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  76-34

  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΟΜΑΔΑ 2017-18  ΑΝΕΔΕΙΧΘΗ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του  Ν 4049/23-2-12

Τα γηπεδούχα σωματεία να μεριμνήσουν εγκαίρως για την έκδοση άδειας διεξαγωγής του αγώνα