Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ

 

 

                                                                           Αριθ πρωτ:695      Ημερ/νία: 25/9/2017

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                       Σκορ

  15/10/2017   18:00   ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ           ΑΣ ΜΟΥΤΑ                   ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 62-53                 

  14/10/2017   19:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ         ΑΟ ΜΩΛΟΣ                      61-77                

  15/10/2017   18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ           ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ        70-77              

  15/10/2017   17:00   ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ         ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ       ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                     69-57               

                                                                 2  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                     Σκορ

  22/10/2017   15:00   ΚΛ. ΜΩΛΟΥ                ΑΟ ΜΩΛΟΣ                    ΑΣ ΜΟΥΤΑ                   58-56                  

  21/10/2017   20:30   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ       ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ       79-60                  

  21/10/2017   18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ         ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                     ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ            91-65                   

  22/10/2017   18:00   ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ         ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ            66-55                   

                                                                 3  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                      Σκορ

  4/11/2017    18:00   ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ           ΑΣ ΜΟΥΤΑ                       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ       42-61           

  4/11/2017    20:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ             ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                   87-68           

  4/11/2017    16:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ         67-49         

  5/11/2017    18:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 ΑΟ ΜΩΛΟΣ                     52-54                  

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                         Σκορ

  11/11/2017   18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ         ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                     ΑΣ ΜΟΥΤΑ                       75-58         

  11/11/2017   18:00   ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ        ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ            ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ           77-76          

  12/11/2017   18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 72-67          

  12/11/2017   18:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ      ΑΟ ΜΩΛΟΣ                       73-57          

                                                                  

5η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                         Σκορ

  25/11/2017   18:00   ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ            ΑΣ ΜΟΥΤΑ                      ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ            46-50          

  25/11/2017   19:09   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ           ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                  90-75     

  26/11/2017   18:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ               ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ          49-58

  26/11/2017   18:00   ΚΛ. ΜΩΛΟΥ               ΑΟ ΜΩΛΟΣ                     ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                      74-73       

                                                                 6  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                          Σκορ

  3/12/2017    18:00   ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ            ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               ΑΣ ΜΟΥΤΑ                         69-65         

  2/12/2017    19:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ            ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                   65-84         

  3/12/2017    15:30   ΕΚ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ          ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ          ΑΟ ΜΩΛΟΣ                        87-48        

  2/12/2017    18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ         ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                    ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜ                      62-83

7η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                              Σκορ

  16/12/2017   18:00   ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ           ΑΣ ΜΟΥΤΑ                       ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                 54-61  

  17/12/2017   16:30   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                          51-58       

  17/12/2017   16:30   ΚΛ. ΜΩΛΟΥ                ΑΟ ΜΩΛΟΣ                     ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                      76-62      

  16/12/2017   15:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ        ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ               68-61 

 

 

                   2  ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                 Σκορ

  7/1/2018      18:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 ΑΣ ΜΟΥΤΑ                             57-52    

  7/1/2018      18:00   ΚΛ. ΜΩΛΟΥ                ΑΟ ΜΩΛΟΣ                      ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                  82-78   

  6/1/2018      18:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ        ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                      76-54    

  6/1/2018      18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ         ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                      ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ                71-77

                                                                 2  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                  Σκορ

  14/1/2018    18:00   ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ            ΑΣ ΜΟΥΤΑ                        ΑΟ ΜΩΛΟΣ                             68-57     

  13/1/2018    19:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ             ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ               70-97  

  13/1/2018    18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                             89-82  

  14/1/2018    18:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ                  55-65  

                                                                 3  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                Σκορ

  28/1/2018    14:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ       ΑΣ ΜΟΥΤΑ                             81-36      

  27/1/2018    17:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ         ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                     ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                  71-61   

  28/1/2018    15:00   ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ         ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ           ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                      99-88    

  28/1/2018    18:00   ΚΛ. ΜΩΛΟΥ                ΑΟ ΜΩΛΟΣ                     ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                      44-46   

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                               Σκορ

  3/2/2018      18:00   ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ           ΑΣ ΜΟΥΤΑ                       ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                         67-57

  4/2/2018      16:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ             ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ              79-62        

  4/2/2018      18:00   ΚΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ            ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                   67-53        

  4/2/2018      19:00   ΚΛ. ΜΩΛΟΥ               ΑΟ ΜΩΛΟΣ                      ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ           47-77     

                                                                 5  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                 Σκορ

 25/2/2018    18:30   ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ         ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ            ΑΣ ΜΟΥΤΑ                           53-67         

 21/01/2018  17:30   ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                81-72

  25/2/2018    16:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ        ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                    91-75          

 25/2/2018    18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ         ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                      ΑΟ ΜΩΛΟΣ                            71-61    

                                                                 6  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                               Σκορ

  4/3/2018      15:00   ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ            ΑΣ ΜΟΥΤΑ                       ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                  66-57             

  4/3/2018      18:00   ΚΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ            ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ               59-51           

  4/3/2018      18:00   ΚΛ ΜΩΛΟΥ                 ΑΟ ΜΩΛΟΣ                      ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ            68-66         

  3/3/2018      18:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ        ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                       93-63

                                                                                        

                                            7η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                Σκορ

  17/3/2018    19:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ   ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ             ΑΣ ΜΟΥΤΑ                           60-55      

  18/3/2018    18:00   ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ       ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                    ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                      68-60    

  18/3/2018    18:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ              ΑΟ ΜΩΛΟΣ                            84-66    

18/3/2018     18:00   ΕΚ ΜΠΟΥΚΑΛΗ          ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ         ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ                  66-91

 

Η Τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23.02.2012