Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ

 

                                                                                                    Αρ.Πρωτ: 755
                                                                                               Ημερ: 13/10/17    

 


ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ


    1 ος ΓΥΡΟΣ


    1η Αγωνιστική


    Ημ/νια    Ωρα                     Γήπεδο                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                     Σκορ
    15/10/2017    18:00    ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ          ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ           65-54               
    14/10/2017    18:00    ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ      ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ        ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ            89-44
    15/10/2017    18:00    ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ       ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ     ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ       46-84
    15/10/2017    17:00    ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ            ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ     42-57


    2 η Αγωνιστική


    Ημ/νια    Ωρα                  Γήπεδο                                Α  γ  ώ  ν  α  ς                       Σκορ
    29/10/2017    18:00    ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ.          ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ           ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ      40-65
    28/10/2017    19:00    ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .               ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ     ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ         77-67
    29/10/2017    18:00    ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ           ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ.   ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ      105-41
    28/10/2017    17:30    ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ              ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ         ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ         46-71

 
    3 η Αγωνιστική


    Ημ/νια          Ωρα                Γήπεδο                        Α  γ  ώ  ν  α  ς                             Σκορ
    5/11/2017    18:00    ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ         ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ       77-72
    4/11/2017    18:00    ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ             ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ       ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ.    79-76
    4/11/2017    18:00    ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ            ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ    ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ          53-59
    5/11/2017    16:00    ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ                  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ        ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ             73-34


    4 η Αγωνιστική


    Ημ/νια            Ωρα           Γήπεδο              Α  γ  ώ  ν  α  ς                                           Σκορ
    19/11/2017    18:00    ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ             60-53  
    18/11/2017    18:30    ΚΛ.. ΚΑΘΕΝΩΝ       ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ       ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                 45-77
    18/11/2017    18:00    ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ    ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ       ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                 64-67
    18/11/2017    18:00    ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .          ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ     ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                  59-43

  
    5 η Αγωνιστική


    Ημ/νια    Ωρα                    Γήπεδο                      Α  γ  ώ  ν  α  ς                                      Σκορ
    26/11/2017    18:00    ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ                       55-45
    25/11/2017    18:00    ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡ     ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ       ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                       89-52
    25/11/2017    18:00    ΚΛ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ      ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ       ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ                     49-55
    26/11/2017    18:00    ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ     ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ       ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ.                  34-91
    

6η Αγωνιστική


    Ημ/νια    Ωρα                     Γήπεδο                                  Α  γ  ώ  ν  α  ς                        Σκορ
    10/12/2017  18:00    ΚΛ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ      ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ        ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ                52-72
    9/12/2017    18:00      ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ     ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ           ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                 84-53     
    9/12/2017    18:30      ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ           ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ         ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                  62-48  
    9/12/2017    19:00      ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ.    ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ            67-57

  
    7η Αγωνιστικη


    Ημ/νια            Ωρα          Γήπεδο                           Α  γ  ώ  ν  α  ς                          Σκορ
    17/12/2017    18:00    ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                56-41
    16/12/2017    18:00    ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ.           54-59
    17/12/2017    18:00    ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                   65-60
    16/12/2017    18:00    ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .       ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ              56-57

 

 


2 ος ΓΥΡΟΣ

 


    1η Αγωνιστική


    Ημ/νια         Ωρα            Γήπεδο                     Α  γ  ώ  ν  α  ς                              Σκορ
    7/1/2018    18:00    ΚΛ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ         ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ             37-49
    6/1/2018    18:00    ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ          ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                43-75
    7/1/2018    18:00    ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .       ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ     ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ             62-37
    7/1/2018    18:00    ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ          ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ              70-45

 
    2η Αγωνιστική


    Ημ/νια          Ωρα            Γήπεδο                        Α  γ  ώ  ν  α  ς                               Σκορ
    28/1/2018    18:00    ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ      ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                    65-36
    27/1/2018    18:00    ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡ      ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ       ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ               53-46
    27/1/2018    18:00    ΚΛ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ    ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ.          47-107 
    27/1/2018    18:00    ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ      ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ        ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ                51-46


    3η Αγωνιστική


    Ημ/νια          Ωρα         Γήπεδο                       Α  γ  ώ  ν  α  ς                                     Σκορ
    10/2/2018    18:00    ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .         ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ                 53-51   
    10/2/2018    18:00    ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                    69-62
    10/2/2018    18:30    ΚΛ ΚΑΘΕΝΩΝ        ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ       ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                 77-50
    09/2/2018    20:00    ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ      ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ          ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                    72-55


     4 η Αγωνιστική


    Ημ/νια    Ωρα    Γήπεδο                                         Α  γ  ώ  ν  α  ς                                Σκορ
    25/2/2018    16:00    ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ        ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ.             60-68
    24/2/2018    18:00    ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ     ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ    ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ                     70-45
    25/2/2018    18:00    ΚΛ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ         ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                     71-41
    25/2/2018    18:00    ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ         ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ                    70-82


      
    5η Αγωνιστική

    Ημ/νια    Ωρα              Γήπεδο                        Α  γ  ώ  ν  α  ς                                    Σκορ
    4/3/2018    18:00    ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ        ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ                  48-56   
    3/3/2018    19:00    ΚΛ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ    ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ    ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                    40-76 
    4/3/2018    18:00    ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .        ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                     52-48
    3/3/2018    16:00    ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ            80-52


    6 η Αγωνιστική


    Ημ/νια    Ωρα                 Γήπεδο                         Α  γ  ώ  ν  α  ς                                   Σκορ
    11/3/2018    18:00    ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                       20-00
    10/3/2018    18:00    ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                             54-78
    10/3/2018    18:00    ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ                            61-58
    10/3/2018    16:00    ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .       ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ.               51-58


     7η Αγωνιστική

    Ημ/νια    Ωρα                  Γήπεδο                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                           Σκορ


    17/3/2018    18:00    ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ     ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ                  50-47
    17/3/2018    18:00    ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ         ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ. -   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ             65-60
    17/3/2018    18:00    ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ       ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                    20-00
    18/3/2018    18:00    ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ           ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ    ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ              46-67

 

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το αρθρο παραγ. 9 του Ν 4049/23-2-12

                                                                                                                  

 

                  

                                                      

                                                      5η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                  Σκορ

4/3/2018     18:00  ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ          ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ                  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ          00

3/3/2018     19:00  ΚΛ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ     ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ             00

4/3/2018     18:00  ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .            ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ                ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ             00

3/3/2018     16:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ              00

                                                      6η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                  Σκορ

11/3/2018   18:00  ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ        ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ                 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ           00

10/3/2018   18:00  ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ        ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                     ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ             00

10/3/2018   18:00  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                      ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ           00

10/3/2018   16:00  ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .            ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ0              0

7η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                  Σκορ

17/3/2018   18:00  ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ          00

17/3/2018   18:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ             00

17/3/2018   18:00  ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ     ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ              00

18/3/2018   18:00  ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ         ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ                  ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ         00

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το αρθρο παραγ. 9 του Ν 4049/23-2-12

17/2/2018   18:00  ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ    ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                    ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ           00

18/2/2018   18:00  ΚΛ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ        ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                     ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ           00

18/2/2018   18:00  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                      ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ         00

 

                  

                                                      

                                                      5η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                  Σκορ

4/3/2018     18:00  ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ          ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ                  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ          00

3/3/2018     19:00  ΚΛ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ     ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ             00

4/3/2018     18:00  ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .            ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ                ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ             00

3/3/2018     16:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ              00

                                                      6η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                  Σκορ

11/3/2018   18:00  ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ        ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ                 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ           00

10/3/2018   18:00  ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ        ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                     ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ             00

10/3/2018   18:00  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                      ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ           00

10/3/2018   16:00  ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .            ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ0              0

7η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                  Σκορ

17/3/2018   18:00  ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ          00

17/3/2018   18:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ             00

17/3/2018   18:00  ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ     ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ                  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ              00

18/3/2018   18:00  ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ         ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ                  ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ         00

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το αρθρο παραγ. 9 του Ν 4049/23-2-12