Τετάρτη, 27 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β΄

 
Αριθμ.Πρωτ:  608/  8/10/2021
ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/10/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 60 - 51
16/10/2021 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 112 - 53
17/10/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  62 - 55
17/10/2021 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 69 - 48
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
31/10/2021 15:00 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
31/10/2021 20:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
31/10/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
30/10/2021 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/11/2021 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-   
6/11/2021 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
6/11/2021 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
7/11/2021 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/11/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
13/11/2021 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
13/11/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
14/11/2021 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
27/11/2021 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
27/11/2021 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
27/11/2021 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-   
28/11/2021 14:00 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/12/2021 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
12/12/2021 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
12/12/2021 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
12/12/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ  
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/12/2021 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
18/12/2021 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
18/12/2021 15:00 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
19/12/2021 15:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
           
           
 
Αριθμ.Πρωτ:   609 / Θήβα: 8-10-2021
ΑΝΔΡΩΝ Β΄  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/10/2021 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 52 - 40
17/10/2021 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 59 - 78
17/10/2021 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 79 - 52
17/10/2021 17:30 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ 46 - 48
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/10/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 65- 49
23/10/2021 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 59- 49
24/10/2021 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 58- 64
23/10/2021 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 48 - 35
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/11/2021 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
7/11/2021 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
7/11/2021 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
7/11/2021 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/11/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
13/11/2021 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
14/11/2021 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
14/11/2021 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/11/2021 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
21/11/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
20/11/2021 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
21/11/2021 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/12/2021 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
4/12/2021 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
4/12/2021 16:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
5/12/2021 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/12/2021 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
18/12/2021 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
18/12/2021 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
18/12/2021 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
 
 1. Η τελεση των παραπάνω  αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με 
το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
2.Σημειώνουμε ότι για όλους τους αγώνες είναι απαραίτητη η έκδοση άδειας αγώνα με μέριμνα  
του γηπεδούχου σωματείου . Την άδεια αγώνα εκδίδει η Π.Ε που ανήκει το γηπεδούχο σωματείο.
Attachments:
Download this file (ΑΝΔΡΩΝ Β Α΄ΟΜΙΛΟΣ  (Α΄ΓΥΡΟΣ)2021-22s xls.pdf)ΑΝΔΡΩΝ Β Α΄ΟΜΙΛΟΣ (Α΄ΓΥΡΟΣ)2021-22s xls.pdf[ΑΒ Α ΟΜΙΛΟΣ]101 kB
Download this file (ΑΝΔΡΩΝ Β Β΄ΟΜΙΛΟΣ  (Α΄ΓΥΡΟΣ)2021-22s xls.pdf)ΑΝΔΡΩΝ Β Β΄ΟΜΙΛΟΣ (Α΄ΓΥΡΟΣ)2021-22s xls.pdf[ΑΝΔΡΩΝ Β Β΄ΟΜΙΛΟΣ]101 kB
Download this file (ΑΝΔΡΩΝ Β Β΄ΟΜΙΛΟΣ.pdf)ΑΝΔΡΩΝ Β Β΄ΟΜΙΛΟΣ.pdf[ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Β! Β΄ΟΜΙΛΟΣ]21 kB
Download this file (ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ.pdf)ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ.pdf[ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ]21 kB