Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2020-21
                                                                                         Αριθμ.Πρωτ: 734/ Ημερ/νια:10/09/2020
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
             
4/10/2020 14:00 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   62-49
4/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  35-54
           

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
18/10/2020 17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  43-47
18/10/2020 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  47-50
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
1/11/2020 16:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
1/11/2020 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
           
           
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΚΥ:15/11/20 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  
ΚΥ:15/11/20 17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΚΥ:6/12/20 15:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
ΚΥ:6/12/20 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
           
ΚΥ:20/12/20 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  
ΚΥ:20/12/20 17:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
           

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2020-21
                                                                                        Αριθμ.Πρωτ: 735/ Ημερ/νια:10/09/2020
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
             
3/10/2020 12:00 ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    78-16
4/10/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   61-39
           
   
 
       

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
17/10/2020 14:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   38-69
17/10/2020 12:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   15-80
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
31/10/2020 13:15 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
1/11/2020 19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
           
           

 

2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΚΥ:15/11/20 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
ΚΥ:15/11/20 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΚΥ:6/12/20 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
ΚΥ:6/12/20 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
           
ΣΑ:19/12/20 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
ΚΥ:20/12/20 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
           
1.  Η τελεση των παραπάνω  αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με 
το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
2   Όλοι οι αγώνες θα τελεσθούν σύμφωνα με τις οδηγίες της Υγειονομικής  Επιτροπής 
της ΓΓΑ όπως αυτές περιγράφονται  στην ιστοσελίδα  της ΓΓΑ στο πεδίο   
https://gga.gov.gr/component/content/article/278-covid/2981-covid19-sports
και οι οποίες ανανεώνονται κατά διαστήματα
Attachments:
Download this file (ΝΕΑΝΙΔΩΝ   A    ΟΜΙΛΟΣ 2020-21s xls.pdf)ΝΕΑΝΙΔΩΝ A ΟΜΙΛΟΣ 2020-21s xls.pdf[ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α]250 kB
Download this file (ΝΕΑΝΙΔΩΝ   Β   ΟΜΙΛΟΣ 2020-21s xls.pdf)ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ 2020-21s xls.pdf[ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β]250 kB