Τετάρτη, 27 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ ΚΑΙ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  2020-21
                                                              Αριθμ.Πρωτ:      748  / Ημερ/ναι:  16/09/2020
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
18/10/2020 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-   87-82
18/10/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   67-37
18/10/2020 16:30 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  61-86
17/10/2020 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   50-59
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
1/11/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
1/11/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  70-61
1/11/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
31/10/2020 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  58-64
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
8/11/2020 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
7/11/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
8/11/2020 12:00 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
8/11/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
           

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:21/11/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΥ:22/11/2020 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΥ:22/11/2020 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΥ:22/11/2020 19:00 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ
         
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:28/11/2020 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ
ΚΥ:29/11/2020 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
ΚΥ:29/11/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΥ:29/11/2020 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
         
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:12/12/2020 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΥ:13/12/2020 18:30 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΥ:13/12/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ
ΚΥ:13/12/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
         
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:19/12/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ
ΣΑ:19/12/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΥ:20/12/2020 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΥ:20/12/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
         

 

 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  2020-21
                                                             Αριθμ.Πρωτ: 749 / Ημερ/ναι:  16/09/2020
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
           
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
18/10/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ   54-52
18/10/2020 18:30 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   60-88
17/10/2020 19:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ   54-51
17/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  36-53
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
24/10/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  75-52
24/10/2020 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  55-50
25/10/2020 16:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  56-65
25/10/2020 19:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  45-56
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
8/11/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
7/11/2020 15:30 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
8/11/2020 14:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
8/11/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:14/11/2020 18:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΥ:15/11/2020 14:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΥ:15/11/2020 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΥ:15/11/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
         
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΚΥ:29/11/2020 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΥ:29/11/2020 16:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΥ:29/11/2020 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΥ:29/11/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
         
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:5/12/2020 12:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΣΑ:5/12/2020 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΥ:6/12/2020 17:30 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΥ:6/12/2020 16:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
         
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:19/12/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΣΑ:19/12/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΥ:20/12/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΥ:20/12/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
         
Β΄ΓΥΡΟΣ 
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:9/1/2021 17:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΣΑ:9/1/2021 20:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΥ:10/1/2021 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΥ:10/1/2021 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
         
1.  Η τελεση των παραπάνω  αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με 
το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
2   Όλοι οι αγώνες θα τελεσθούν σύμφωνα με τις οδηγίες της Υγειονομικής  Επιτροπής 
της ΓΓΑ όπως αυτές περιγράφονται  στην ιστοσελίδα  της ΓΓΑ στο πεδίο   
https://gga.gov.gr/component/content/article/278-covid/2981-covid19-sports
και οι οποίες ανανεώνονται κατά διαστήματα
Attachments:
Download this file (ΑΝΔΡΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Α΄ΓΥΡΟΣ.pdf)ΑΝΔΡΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Α΄ΓΥΡΟΣ.pdf[andron b a omilos]63 kB
Download this file (ΑΝΔΡΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ.pdf)ΑΝΔΡΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ.pdf[andron b b omilos]62 kB