Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Α!

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2020-21
                                                                          Αριθμ.Πρωτ:    745   / Ημερ/ναι:  15/9/2020
ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  2020-21
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
3/10/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ   67-54
3/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   62-55
3/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  105-88
3/10/2020 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   66-56
3/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ   95-96
3/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   62-50
3/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   61-66
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
10/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  62-46
10/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  51-57
10/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  91-92
10/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  60-86
10/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  57-59
10/10/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  63-70
10/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  64-74
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
17/10/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   73-67
17/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  53-45
17/10/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  110-76
17/10/2020 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  66-61
17/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  84-78
17/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  68-66
17/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  53-84
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
24/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  59-64
24/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  62-52
24/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  46-72
24/10/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  69-47
24/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  ΑΝΑΒΟΛΗ
24/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  68-65
24/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  52-44
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
31/10/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  73-59
31/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  68-59
31/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  84-68
31/10/2020 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 58-64
31/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  61-67
31/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  60-72
31/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  72-53
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
7/11/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
7/11/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
7/11/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
7/11/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
7/11/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
7/11/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
7/11/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΣΑ:14/11/20 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
ΣΑ:14/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.    
ΣΑ:14/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
ΣΑ:14/11/20 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡT.  
ΣΑ:14/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
ΣΑ:14/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    
ΣΑ:14/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣ    
           
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΣΑ:21/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    
ΣΑ:21/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    
ΣΑ:21/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    
ΣΑ:21/11/20 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
ΣΑ:21/11/20 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΣΑ:21/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  
ΣΑ:21/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
           
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΣΑ:28/11/20 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
ΣΑ:28/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡT.  
ΣΑ:28/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ  
ΣΑ:28/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣ    
ΣΑ:28/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ    
ΣΑ:28/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
ΣΑ:28/11/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΣΑ:5/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    
ΣΑ:5/12/20 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    
ΣΑ:5/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
ΣΑ:5/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ  
ΣΑ:5/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  
ΣΑ:5/12/20 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
ΣΑ:5/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣ    
           
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΣΑ:12/12/20 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ  
ΣΑ:12/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    
ΣΑ:12/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    
ΣΑ:12/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤ  
ΣΑ:12/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
ΣΑ:12/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ    
ΣΑ:12/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
             
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΣΑ:19/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    
ΣΑ:19/12/20 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
ΣΑ:19/12/20 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ  
ΣΑ:19/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  
ΣΑ:19/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
ΣΑ:19/12/20 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣ    
ΣΑ:19/12/20 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    
             
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
ΣΑ:9/1/21 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    
ΣΑ:9/1/21 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
ΣΑ:9/1/21 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    
ΣΑ:9/1/21 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ  
ΣΑ:9/1/21 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡT.  
ΣΑ:9/1/21 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
ΣΑ:9/1/21 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ    
           

 

 
1.  Η τελεση των παραπάνω  αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με 
το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
2   Όλοι οι αγώνες θα τελεσθούν σύμφωνα με τις οδηγίες της Υγειονομικής  Επιτροπής 
της ΓΓΑ όπως αυτές περιγράφονται  στην ιστοσελίδα  της ΓΓΑ στο πεδίο   
https://gga.gov.gr/component/content/article/278-covid/2981-covid19-sports
και οι οποίες ανανεώνονται κατά διαστήματα
Attachments:
Download this file (ΑΝΔΡΩΝ Α! 2020-21  Α΄ΓΥΡΟΣ.pdf)ΑΝΔΡΩΝ Α! 2020-21 Α΄ΓΥΡΟΣ.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Α!]293 kB
Download this file (ΑΝΔΡΩΝ Α! Α΄ΓΥΡΟΣ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ.pdf)ΑΝΔΡΩΝ Α! Α΄ΓΥΡΟΣ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ.pdf[andrvn a 2020-21]69 kB