Τρίτη, 12 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                                         Αριθμ.Πρωτ:710  / Ημερ/νια:01/10/2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΡΕΠΟ  
22/9/2019 16:00 ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ               ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ                
22/9/2019 15:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  81-33
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 18:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΕΡΜΗ
29/9/2019 17:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/10/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  37-52
5/10/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  .......
      ΡΕΠΟ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/10/2019 17:00 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ     70-23
    ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΡΕΠΟ  
    ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ........
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   .........
    Ο ΡΕΠΟ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
    ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ........
           
2os  ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΡΕΠΟ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
    ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  .......
17/11/2019 20:00 ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
    ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΡΕΠΟ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/12/2019 15:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
    ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
    ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΡΕΠΟ  
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  
    Ο ΡΕΠΟ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
    ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
    ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΠΟ  
    ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
           
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 711/ Ημερ/νια:01/10/2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΡΕΠΟ    
22/9/2019 15:00 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   80-25
22/9/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  35-89
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  39-64
29/9/2019 16:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  40-59
      ΡΕΠΟ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/10/2019 20:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 29-58
5/10/2019 16:00 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  74-28
      ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ    
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/10/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  36-42
    ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΡΕΠΟ  
26/10/2019 20:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  74-28
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/11/2019 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   40-79
    Ο ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
2/11/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   46-22
           
2ος  ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    Ο ΡΕΠΟ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
16/11/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   27-63
17/11/2019 19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/12/2019 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  
23/11/2019 19:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΡΕΠΟ  
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/12/2019 20:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
15/12/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΡΕΠΟ  
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/12/2019 12:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
      ΡΕΠΟ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
22/12/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/1/2020 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
    ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΡΕΠΟ  
11/1/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  
           
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ:712/1.10.19
 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/9/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  69-09
22/9/2019 15:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  16-59
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/10/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  70-22
5/10/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  21-64
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 49-43  
20/1019 12:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  106-14
             
2ος  ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/11/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
17/11/2019 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/12/2019 12:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
15/12/2019 15:30 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/1/2020 12:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
12/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ