Τρίτη, 21 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Γ!

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ: 43 / Ημερ/νια: 17/1/2020
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α΄ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/1/2020 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
19/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
19/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/1/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
26/1/2020 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
25/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
9/2/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
8/2/2020 15:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
16/2/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
16/2/2020 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/2/2020 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
23/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
23/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
           
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
8/3/2020 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
8/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
15/3/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
15/3/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
28/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
29/3/2020 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/4/2020 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
12/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
12/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/4/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  
25/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
26/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
           

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ: 44 / Ημερ/νια: 17/1/2020
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ   Γ!   Β΄ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/1/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  
19/1/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
18/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/1/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
26/1/2020 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
25/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
8/2/2020 15:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
8/2/2020 13:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
15/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  
16/2/2020 14:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/2/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
22/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
22/2/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
           
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
7/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
7/3/2020 20:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/3/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
15/3/2020 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
15/3/2020 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/3/2020 15:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
22/3/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
22/3/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/4/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
5/4/2020 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
5/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/4/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
26/4/2020 18:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  
26/4/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
           
 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ: 45 / Ημερ/νια: 17/1/2020
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ΄ΟΜΙΛΟΣ 
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΡΕΠΟ  
11/1/2020 14:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
12/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
12/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/1/2020 15:30 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
18/1/2020 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
19/1/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
      ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΡΕΠΟ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/1/2020 17:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
25/1/2020 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
25/1/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/2/2020 17:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
1/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
      ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΡΕΠΟ  
1/2/2020 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/2/2020 14:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
15/2/2020 17:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
15/2/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
      ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΡΕΠΟ  
23/2/2020 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
23/2/2020 14:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/2/2020 16:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
      ΡΕΠΟ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
29/2/2020 16:00 ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
29/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
           
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
7/3/2020 15:30 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
7/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
7/3/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/3/2020 14:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
14/3/2020 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
14/3/2020 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
      ΡΕΠΟ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
21/3/2020 18:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
21/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
      ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΡΕΠΟ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/4/2020 18:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
4/4/2020 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
4/4/2020 15:00 ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/4/2020 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
11/4/2020 19:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΡΕΠΟ  
11/4/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/4/2020 17:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
      ΡΕΠΟ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
25/4/2020 17:00 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  
25/4/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/5/2020 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   
      ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΡΕΠΟ  
2/5/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  
2/5/2020 19:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
           
Attachments:
Download this file (paga(2).pdf)paga(2).pdf[ΠΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α΄ΟΜΙΛΟΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]72 kB
Download this file (pagb(2).pdf)pagb(2).pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ (2 ΑΓΝΙΣΤΙΚΕΣ]75 kB
Download this file (pagg(4).pdf)pagg(4).pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ΄ΟΜΙΛΟΣ ( 4ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]74 kB