Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ ΚΑΙ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

.

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                   Αριθμ.Πρωτ:  695 / Ημερ/νια: 01/10/19
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
           
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/10/2019 17:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ.   24-77
19/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΟ ΚΥΜΗΣ   51-43
19/10/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   58-61
19/10/2019 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   60-51
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  60-62
2/11/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-   68-75
2/11/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  91-97
3/11/2019 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ.  58-65
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/11/2019 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  34-72
9/11/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  58-56
9/11/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  56-51
10/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  63-58
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
23/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
23/11/2019 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  
24/11/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
23/11/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/11/2019 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
30/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  
1/12/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  
1/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
15/12/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
14/12/2019 17:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  
14/12/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/12/2019 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  
22/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
21/12/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  
21/12/2019 19:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
           
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
  ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                      Aριθμ.Πρωτ:  696 / Ημερ/ναι: 01/10/19
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/10/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  63-54
19/10/2019 17:30 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ   65-56
20/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   56-61
20/10/2019 17:00 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ   58-76
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ   60-72
26/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   60-46
27/10/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   43-47
26/10/2019 17:30 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ   54-74
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/11/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  75-71
10/11/2019 15:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  72-49
9/11/2019 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  66-50
9/11/2019 19:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  80-41
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
17/11/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  56-65
16/11/2019 17:30 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  77-74
16/11/2019 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ   40-64
16/11/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ   68-42
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/11/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
30/11/2019 15:30 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
1/12/2019 19:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
1/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/12/2019 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  
7/12/2019 17:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
7/12/2019 18:00 ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
8/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/12/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
22/12/2019 18:30 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
21/12/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
22/12/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12